Na rynku usług informatycznych znajdziemy wiele firm oferujących rozwiązania dla biznesu.  Na terenie samej Wielkopolski liczba przedsiębiorstw specjalizujących się w tworzeniu oprogramowań przekracza 200 placówek. W jaki sposób wybrać spośród nich  najlepszych?

 Szukając firmy oferującej usługi IT w wyszukiwarce Google możemy posłużyć się między innymi  takim hasłem jak Programowanie Poznań. A może lepiej pójść o krok dalej? Dedykowane usługi programistyczne, dedykowane oprogramowanie dla firm. To hasła, które zasługują na uwagę. Takie właśnie narzędzia oferuje Grupa Lobo.  Rozwiązania mobilne, intuicyjne, designerskie i przede wszystkim skupione na potrzebach klienta. Projektujemy oprogramowanie pod konkretne zamówienie, wynikające z potrzeby usprawnienia procesów w firmie. Korzystamy w różnych technologii i narzędzi programistycznych. Projektujemy systemy od podstaw oraz modyfikujemy i ulepszamy te, które używane były do tej pory. Z myślą o poprawie komunikacji wewnętrznej i zarządzania pracą zespołu w organizacji stworzyliśmy autorską aplikację mobilną Lobosystem, która umożliwi zespołowi pracować lepiej i wydajniej.  Nasze kompleksowe rozwiązanie do zarządzania komunikacją to idealne narzędzie dla każdej społeczności firmy. Oprócz komunikatora,  może również edukować pracowników, umożliwiać im pracę zdalną i budować relacje w zespole. A to wszystko przy użyciu jednej dedykowanej aplikacji! Nasze rozwiązania są szybkie, wydajne, dostosowane do specyfiki urządzeń mobilnych, dzięki czemu możecie je mieć zawsze pod ręką. Jeżeli jesteście cały dzień w ruchu, a chcecie pozostać efektywni – dostosujemy narzędzie tak aby bez najmniejszego problemu działało na dowolnym smartfonie. Dedykowane oprogramowanie dla firm w oparciu o responsive design to nasza specjalność.

Dziś do skutecznego prowadzenia biznesu nie wystarczy powszechnie dostępne oprogramowanie, które zazwyczaj zawiera wiele nieprzydatnych funkcji, które zamiast usprawniać, komplikują najprostsze zadania. Sposobem na to są oferowane przez nas aplikacje szyte na miarę. Masz pomysł na poprawę działalności swojej firmy? Przedstaw nam go, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie.