Delikatność oświetlenia – kolekcja NUAGE marki Nowodvorski Lighting

Do grona pełnej delikatności, a przy tym nowoczesnego designu – linii NUAGE marki Nowodvorski Lighting, dołączyły dwa nowe modele lamp stojących. Takie uzupełnienie sprawia, że kolekcja NUAGE stanowi nie tylko idealną propozycją dla nowych użytkowników, ale również pozwoli odkryć się na nowo przez tych, którzy od dawna są jej miłośnikami.  

Lekkie niczym obłok

Dotychczas w skład serii NUAGE marki Nowodvroski Lighting wchodziło siedem lamp. Trzy z nich to modele, które wykorzystać można zarówno w charakterze lampy podłogowej, jak i lampki nocnej. Cztery kolejne to z kolei lampy sufitowe. Obecnie w sprzedaży dostępne są dwie dodatkowe lampy podłogowe. Do wyboru mamy opcję większą o wym. 30cmx90cmx40cm oraz mniejszą o wym. 23cmx52cmx30cm. Obie konstrukcje opierają się na stalowych nogach w czarnym kolorze. Wspólny mianownik dla wszystkich dziewięciu przedstawicielek kolekcji NUAGE marki Nowodvorski Lighting stanowi biała barwa oraz kulisty kształt nawiązujący do wyglądu obłoków. Linię NUAGE dodatkowo wyróżnia dbałość o detale. Szkło w niej wykorzystane jest, bowiem ręcznie robione i pochodzi z polskiej produkcji.  Takie rozwiązania sprawią, że wybierając oświetlenie z kolekcji NUAGE nasze wnętrza zyskają nie tylko oryginalny element aranżacyjny, ale także łagodne i przyjemne światło, które subtelnie je rozświetli.

 

Kolekcja NUAGE marki Nowodvorski Lighting:


NUAGE M

Cena detaliczna: 279,21 zł brutto

NUAGE L

Cena detaliczna: 448,95 zł brutto

 

 

 

——————————————————————————————————————————————————

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując
i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

 

Nowodworski Sp.j.

  1. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com