Nowoczesna agencja detektywistyczna to gwarancja wysokiej jakości usług oraz profesjonalnego podejścia do każdego Zleceniodawcy – firmy oraz osoby prywatnej.

Wprawdzie nadmorskie powiaty w kontekście usług detektywistycznych kojarzą się głównie z wykrywaniem i dokumentowaniem wakacyjnej zdrady czy niewierności podczas wyjazdu służbowego, to na terenie Koszalina, Darłowa, Kołobrzegu oraz okolicznych miejscowości nie brakuje popytu na inne czynności realizowane przez dobre biuro detektywistyczne. Nasi prywatni detektywi pomagają w typowych i nietypowych problemach zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym. Ze względu na bliskość granicy z Niemcami, realizujemy też zlecenia na rzecz Klientów zagranicznych oraz obejmujące swoim terenem obszar naszego zachodniego sąsiada.

Agencja Detektywistyczna Detektyw na terenie wschodniej części województwa zachodniopomorskiego oferuje Klientom indywidualnym prowadzenie działań z zakresu ustaleń osobowych i majątkowych. Pozyskujemy informacje na temat miejsca zamieszkania, znajdujemy miejsce zatrudnienia a także ujawniamy właścicieli telefonu. Jesteśmy w stanie zdobyć wiedzę na temat bieżących dochodów osoby, a także znaleźć i oszacować składniki jej majątku.

Na zlecenie osób fizycznym zajmujemy się także poszukiwaniem osób – zarówno zaginionych, jak i świadomie ukrywających się przed światem. Doradzamy w sprawach karnych, a także zbieramy dowody do toczących się postępowań sądowych. Naszą specjalnością są ustalenia z zakresu mobbingu.

Detektyw Koszalin realizuje dla swoich Klientów biznesowych działania z zakresu dogłębnego wywiadu gospodarczego oraz działań kontrwywiadowczych zapewniających ochronę tajemnic przedsiębiorstwa. Prowadzimy także weryfikację kandydatów do pracy w kontekście dotychczasowego przebiegu ich zatrudnienia, karalności oraz oceny lojalności wobec przyszłego pracodawcy. Jednak najwięcej naszych zleceń od firm dotyczy ustalania wiarygodności i wypłacalności kontrahentów oraz prowadzenia skutecznej windykacji terenowej należności od tych partnerów, których nie zweryfikowano przed nawiązaniem współpracy.

Nasze biuro detektywistyczne zapewnia pełną poufność współpracy oraz wysoki poziom obsługi Klienta. Dlatego nasi Klienci mają pełną wiedzę o postępie ich sprawy oraz znają prognozowaną wysokość rachunku za nasze usługi. Nasze umowy nie zawierają ukrytych kosztów, a wysoka skuteczność naszych usług znajduje odzwierciedlenie w dobrych opiniach o pracy naszych detektywów oraz uznaniu miejscowych adwokatów i radców prawnych, z którymi ściśle współpracujemy.

Artykuł przygotowany przez Agencję detektywistyczną z Koszalina: http://agencjadetektywistyczna.com.pl/detektyw-koszalin/