Firma SANPLAST SA została laureatem konkursu Dobry Wzór 2016. Uznanie Jury zdobył tym razem parawan prysznicowy serii Altus II P/ALTIIa. To kolejne wyróżnienie przez Dobry Wzór produktów marki SANPLAST.

dobry-wzor-2016

Instytut Wzornictwa Przemysłowego już po raz dwudziesty drugi wyłonił najlepiej zaprojektowane i nowoczesne produkty dostępne na polskim rynku. Do tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór zgłoszono aż 222 produkty i usługi. To absolutny rekord. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 136 obiektów. Nagrody główne przyznano w dziewięciu kategoriach: Dom, Praca i Sfera Publiczna, Usługi, Nowe Technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria.

„Konstruktorzy SANPLAST SA od lat działają na rzecz ulepszania produktów tej marki. Efektem ich pracy jest właśnie wyróżniony parawan prysznicowy serii Altus II P/ALTIIa. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że nasza praca i starania zostały docenione. To olbrzymie wyróżnienie, które mobilizuje nas do dalszej pracy.” – podkreśla Małgorzata Hulisz specjalista ds. marketingu SANPLAST SA.

Wyróżnioną kabinę tworzy tafla 8 milimetrowego szkła hartowanego, połączona z chromowanymi detalami. Rozwiązanie to nada łazience wyjątkowego designu i nowoczesnego charakteru. Podczas oceny jury: „wskazało na minimalizm i nowoczesność rozwiązania typu walk-in, które eliminuje brodzik i tworzy w łazience otwartą przestrzeń bez barier architektonicznych”.
Najlepiej zaprojektowane produkty i usługi- w tym także parawan P/ALTIIa można podziwiać podczas trwającej do 1 grudnia 2016 roku wystawie Dobry Wzór 2016 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.