Od początku czerwca na terenie Rudy Śląskiej działa salon produktów WIŚNIOWSKI prowadzony przez firmę Podhale. Jest to drugi w Polsce salon zmieniający całkowicie podejście do sprzedaży, działający zgodnie z zasadą marketingu sensorycznego. Przed regionem otwiera on nowe możliwości.

Otwarcie_salonu_Ruda_Slaska_WISNIOWSKI (4)

Lokalizacja salonu właśnie w Rudzie Śląskiej nie jest przypadkowa. Śląsk jest regionem ściśle związanym z przemysłem i budownictwem, a produkty im dedykowane rzadko występują w salonach ekspozycyjnych. Salon w Rudzie Śląskiej jest pod tym względem wyjątkowy. Możemy w nim zobaczyć pełnowymiarowe rozwiązania zastosowane i używane przez firmę Podhale w części „technicznej” salonu. To także inspiracja dla przedsiębiorców, jak zaaranżować przestrzeń swojej firmy by była funkcjonalna, a tworzące ją produkty – niezawodne.

– Cały nasz obiekt jest ekspozycją, w której każdy może zobaczyć funkcjonowanie produktów firmy WIŚNIOWSKI w warunkach ich codziennego użytkowania. To ponad 1000 m2 powierzchni oddanej klientom do dyspozycji. Chcemy, żeby to miejsce pozwoliło rozwiać wszelkie wątpliwości zakupowe. Jesteśmy przekonani, że możliwości, jakie dajemy klientom pozytywnie wpłyną na ich postrzeganie marki WIŚNIOWSKI i firmy Podhale – podkreśla Zdzisław Kamiński, właściciel firmy Podhale.