Fasola ceniona jest zwłaszcza przez wegetarian za dużą zawartość białka. Z jej udziałem z łatwością powstają dania treściwe i sycące. W ofercie marki Halina dostępne są cztery rodzaje fasoli: Jaś Tyczny Duży, Piękny Jaś Karłowy, Fasola Drobna oraz Fasola Czerwona.

Źródło energii na długi czas

Uzupełnienie białka, zapewnienie poczucia sytości na długo i długotrwały zastrzyk energii to tylko kilka zalet wynikających z obecności fasoli w codziennym jadłospisie. W ofercie marki Halina znajdziemy cztery rodzaje tego przysmaku i z pomocą każdego z nich stworzymy wyśmienite dania kuchni tradycyjnej, jak też wegetariańskiej czy wegańskiej. Jaś Tyczny Duży to duże strączki, które będą niezastąpione w przygotowaniu m.in. fasolki po bretońsku czy zupy fasolowej. Piękny Jaś Karłowy z sprawdzi się idealnie w daniach meksykańskich, zapiekankach i sałatkach. Fasola Drobna dzięki małej zawartości tłuszczu i dużej ilości błonnika ceniona jest przez osoby dbające o sylwetkę. Dodatkowo, jest niesamowitym źródłem energii i zaspokaja apetyt na długi czas. Ostatnia z pozycji, Fasola Czerwona cieszy się popularnością nie tylko ze względu na znakomity smak, ale też na walory wizualne stworzonych z jej udziałem dań. Świetnie sprawdzi się jako komponent zup, a nawet deserów. Każda z propozycji dostępna jest w 500 g opakowaniu, wprost stworzonym do jednorazowego użycia.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Produkt: Fasola Drobna marki Halina

Opakowanie: 500g

Cena detaliczna: ok. 4,49 zł.

 

Produkt: Fasola Piękny Jaś Karłowy marki Halina

Opakowanie: 500g

Cena detaliczna: ok. 4,43 zł.

 

Produkt: Fasola Czerwona marki Halina

Opakowanie: 500g

Cena detaliczna: ok. 5,39 zł.

 

Produkt: Fasola Jaś Tyczny Duży marki Halina

Opakowanie: 500g

Cena detaliczna: ok. 7,49 zł.