Ciecierzyca wbrew pozorom to składnik, nie tylko potraw dla wegan, ale także każdego, kto chce odżywiać się zdrowo i być fit. W ofercie marki Halina znajdziemy naturalne ziarna cieciorki, dzięki którym przygotujemy pyszne i pełnowartościowe dania.

Obiad inny niż zawsze

Rosnąca świadomość związana ze zdrowym odżywianiem często wymaga zmiany produktów oraz odkrycia nowych smaków. Obecnie popularność zdobywają wszelkiego rodzaju ziarna, jak np. ciecierzyca. Ciecierzyca marki Halina stanowi skarbnicę białka oraz błonnika. Bogactwo składników odżywczych idzie w parze z delikatnym smakiem, dzięki któremu wyczarujemy wiele smacznych dań typu fit. Na bazie ciecierzycy marki Halina przygotujemy m.in. zupę z ziemniakami, soczewicą i pomidorami lub zupę krem. Doskonale sprawdzi się też w postaci kotlecików, np. z kaszą jaglaną,  a także jako dodatek do mięsnego farszu w pieczonej papryce czy warzywnego pasztetu. Fanom prostych rozwiązań proponujemy stworzenie na jej podstawie idealnego, choćby do kanapek, humusu. Ciecierzyca marki Halina może wystąpić również w roli składnika wiosennej sałatce. Warto pamiętać, że smak cieciorki najlepiej wydobywają zioła i przyprawy, nie żałujmy zatem curry, kurkumy, majeranku, tymianku, kminku, oregano, kolendry czy rozmarynu.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Ciecierzyca marki Halina

Dostępne opakowania: 500g

Cena detaliczna: ok. 4,90 zł

 

Więcej informacji udziela:

Anna Fehler

FlyPR

tel.: (+48) 533 790 909

anna.fehler@flypr.pl

 

Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

  1. Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com