FlexiDOCK od marki Icy Dock to pierwsza profesjonalna stacja dokująca dla 2,5” dysków HDD i SSD – mieści się w 3,5” stacji dyskietek. Funkcja hot-swap zapewnia szybki i łatwy dostęp do danych. Metalowa obudowa oraz specjalny system wentylacji to bezpieczeństwo dla dysków.

Pełna funkcjonalność

Dzięki FlexiDOCK MB522SP-B można w łatwy sposób zamienić napęd dyskietek w zatokę mogącą pomieścić dwa 2,5” dyski HDD/SSD. Stacja dokująca obsługuje złącza SATA 6Gb/s. W przeciwieństwie do tradycyjnej stacji dokującej, w której dyski wystają z obudowy, FlexiDock posiada specjalny system wysuwania dysku, dzięki któremu dyski są w całości schowane w obudowie. Przycisk pozwala w łatwy sposób wysunąć dysk, a zawarta w nim dioda LED obrazuje stan w jakim znajduje się napęd. Metalowa obudowa i otwory wentylacyjne poprawiają rozpraszanie ciepła, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo dysków.

 

Dostępność dysków

FlexiDOCK MB522SP-B jest idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących szybkiego dostępu do danych. Na przykład pracowników mediów, którzy umieszczają zdjęcia na dyskach SSD czy specjalistów IT, którzy robią często kopie zapasowe. Dzięki unikalnej konstrukcji stacji dokującej, użytkownicy mogą po prostu włożyć dysk do FlexiDOCK i zacząć pracę. Funkcja hot-swap pozwala jeszcze bardziej przyspieszyć pracę.

***

ICY DOCK od ponad 13 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją urządzeń peryferyjnych. Marka skupia się na ciągłym rozwoju technologii produktów. Dzięki temu wykreowała skuteczne procedury tworzenia nowych urządzeń w celu zaspokojenia wymagań rynku i potrzeb konsumentów.

Wyłącznym dystrybutorem produktów ICY DOCK w Polsce jest:

Mospan

ul.Zamiany 16, 02-786 Warszawa, +48 22 405 80 80