Coroczna konferencja poświęcona innowacjom technologicznym odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie. Stolica polski jest pierwszym z 20 miast na świecie, w których eksperci opowiedzą o tym, w jaki sposób technologie Fujitsu wpływają na biznes. 

Hasłem przewodnim tegorocznej konferencji jest „Human Centric Innovation: Co-creation for Success”. Podczas spotkania prelegenci Fujitsu opowiedzą, w jaki sposób współpraca biznesu z technologiami wpływa na budowanie wartości i konkurencyjności rynkowej organizacji. Przybliżą również, jak na najnowszych technologiach mogą zyskać społeczeństwa i przedsiębiorstwa. Eksperci pokażą przykłady sukcesu klientów firmy, którzy zdecydowali się sprostać wyzwaniom biznesowym stwarzanym przez cyfrową transformację.

Wśród gości tegorocznej konferencji znaleźli się m.in. Michael Keegan, Head of Product Business EMEIA w Fujitsu, który opowie o trendach IT i współtworzeniu rozwiązań dopasowanych do klientów, Dr Joseph Reger, CTO Fujitsu w regionie EMEIA, specjalizujący się w międzynarodowych wdrożeniach IT dla biznesu, a także Manabu Yamamoto, którego pasją są technologie smart wykorzystywane w miastach, m.in. w zarządzaniu transportem.

W ramach spotkania Fujitsu World Tour 2018 odbędą się sesje m.in. na temat:

  • najnowszych trendów w ochronie danych,
  • workplace as a service z punktu widzenia IT,
  • obniżenia kosztów obsługi IT w różnych modelach usług wsparcia,
  • hyperkonwergentnej infrastruktury dla biznesu,
  • praktycznych aspektów cloud computing,
  • rozwiązaniach smart dla biznesu i infrastruktury.

Fujitsu World Tour to cykliczne wydarzenie, które co roku gromadzi łącznie kilkanaście tysięcy pasjonatów technologii, przedstawicieli świata biznesu, ekspertów, autorytety, a także praktyków i wizjonerów IT.

W tym roku konferencja odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie w hali EXPO XXI.

Więcej informacji na temat wydarzenia, pełna agenda konferencji i bezpłatny formularz rejestracyjny znajdują się pod linkiem.