Getin Bank udostępnił odświeżony serwis informacyjny. Zmiany obejmują wygląd i strukturę w celu ułatwienia nawigacji oraz zwiększenia wygody użytkowników. Odświeżona wersja jest bardziej przejrzysta, co umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych informacji. Jednocześnie, z myślą o komforcie Klientów Getin Banku, adres www.getinbank.pl oraz wygląd strony logowania i serwisu transakcyjnego, dostępnych pod adresem secure.getinbank.pl, pozostają bez zmian.

Nowi oraz dotychczasowi Klienci mogą za pomocą odświeżonego serwisu m.in. założyć konto, lokatę i złożyć wniosek o kredyt. Na stronie głównej, oprócz najważniejszych funkcji, takich jak logowanie, kontakt i informacje na temat oferty, znajduje się też m.in. oparta na geolokalizacji możliwość znalezienia najbliższej placówki lub bankomatu. Z witryny można korzystać za pomocą urządzeń stacjonarnych i mobilnych – takich jak telefon czy tablet.

Jako lider na rynku nowych technologii bankowych, Getin Bank nieustannie poszukuje wygodnych rozwiązań, które sprawią, że korzystanie z usług finansowych będzie jeszcze prostsze
i przyjemniejsze. Klienci Banku już teraz mogą korzystać z szerokiego wachlarza sposobów kontaktu z bankiem, od tradycyjnej placówki, poprzez bankowość internetową i mobilną, aż do samoobsługowych placówek Getin Point.

Nowa wersja strony Getin Banku dostępna na www.getinbank.pl