W lipcu br. Getin Leasing udzielił rekordowego finansowania – 384,95 mln PLN sprzedaży, finansując potrzeby inwestycyjne przedsiębiorców. Tak wysoka dynamika sprzedaży powoduje, że spółka od początku roku plasuje się w pierwszej trójce największych firm leasingowych w Polsce, a po lipcu 2015 roku jest już na pierwszym miejscu.

W kategorii leasingu pojazdów już po I i II kwartale br. Getin Leasing zajmował pierwszą pozycję. W lipcu br. wartość wyleasingowanych pojazdów to 352,98 mln PLN sprzedaży miesięcznej. Dobra oferta i specjalizacja w leasingu samochodów do 3,5 t sprawia, że Spółka jest absolutnym liderem finansowania zakupu pojazdów w Polsce. W samym lipcu br. wyprzedziła swojego głównego rywala o prawie 120 mln PLN miesięcznej sprzedaży, udzielając finansowania zakupu pojazdów do 3,5 t na wartość 279,38 mln.

Getin Leasing jest najszybciej rozwijającą się firmą leasingową w Polsce, a jej głównym obszarem działania jest leasing pojazdów. Duża innowacyjność w tworzeniu produktów i procedur – jak widać – jest doceniana przez przedsiębiorców, którzy chętnie korzystają z finansowania swoich potrzeb inwestycyjnych w Getin Leasing.

Nowe produkty, dopasowane do poszczególnych segmentów naszych Klientów, rozumienie ich potrzeb, powoduje, że przedsiębiorcy chętnie wybierają finansowanie w naszej firmie – mówi Jolanta Bogusz, dyrektor Departamentu Wsparcia Sprzedaży, Getin Leasing.

Getin Leasing należy do polskiej grupy finansowej Getin Noble Bank i jest liderem rynku finansowania zakupu pojazdów. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne na stronie www.getinleasing.pl