Letnie grillowanie bez dietetycznych wyrzutów sumienia? Brzmi jak oksymoron, ale jest możliwe. Marka Nove przychodzi z odsieczą wszystkim tym, którzy z powodu nietolerancji pokarmowych lub z uwagi na sposób odżywiania do tej pory unikali przysmaków z rusztu.

Sezon letni podsuwa nam wiele okazji do przyjemnego spędzenia czasu. Poza doskonałym towarzystwem przyjaciół lub rodziny, podczas pikniku, ogniska czy grilla nie może zabraknąć pysznego jedzenia. Jego przygotowanie to jednak nie lada wyzwanie dla osób, które eliminują ze swojej diety gluten lub laktozę, albo po prostu na co dzień starają się odżywiać prawidłowo i nie chcą łamać tej zasady. Naprzeciw ich potrzebom wychodzi marka Nove, która w swojej linii Natura ma do zaoferowania smaczne, wyprodukowane z najwyższej jakości mięsa wieprzowego kiełbasy –  w sam raz na wakacyjną ucztę pod gołym niebem.

W ofercie linii Natura znajdują się kiełbasy długie i krótkie. Na ich opakowaniach znajdziemy symbol przekreślonego kłosa – oznaczenie żywności bezglutenowej. Kiełbasy nie zawierają również laktozy, a do ich produkcji nie użyto dodatku barwników, fosforanów i glutaminianów. Kiełbasy Nove powstają ze sprawdzonych receptur gwarantujących najwyższą jakość. Składają się w 98% z wysokogatunkowej wieprzowiny, której smak, zapach i soczystość podkreślają wyśmienite dodatki w postaci suszu warzywnego i owocowego, m.in. z selera, marchwi i aceroli. Jeśli do kiełbas z linii Nove dodamy domowej roboty sałatki i sosy, a także grillowane warzywa, otrzymamy jeszcze smaczniejszą wersję letniej uczty.

 

Produkty z linii Natura marki Nove:

Kiełbasa Krótka

Opakowanie: 270 g – w sprzedaży samoobsługowej

Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę

Cena brutto: od 20,50 – 24,90 zł/ kg

 

Kiełbasa Długa

Opakowanie: 400 g – w sprzedaży samoobsługowej 8,99 zł/ szt.

Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę

Cena brutto: od 23,00 – 26,00 zł/ kg