Wysokojakościowe i pełnowartościowe składniki to obowiązkowy punkt w diecie każdego człowieka. Sięgając po groch łuskany marki Halina otrzymujemy produkt pełen dobroczynnych właściwości, dzięki któremu z łatwością stworzymy szereg pysznych dań.

Pełnowartościowy komponent codziennych dań

Groch łuskany marki Halina to przede wszystkim znakomite źródło białka roślinnego, które szczególnie dobrze sprawdzi się w diecie wegetarian i wegan. W grochu możemy znaleźć też zdrowe tłuszcze oraz węglowodany. Groch łuskany marki Halina dostępny jest w poręcznych 500 g opakowaniach w dwóch wersjach: łuskany połówki i łuskany cały. Dzięki swojej uniwersalności polecany jest m.in. jako składnik zup, farszy, past, gulaszów, sałatek czy kotlecików. Najwyższej jakości ziarenka grochu marki Halina świetnie podkreślą smak codziennych potraw i sprawią, że będą one nie tylko pyszne, ale też pełnowartościowe.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Groch Łuskany Cały marki Halina

Dostępne opakowania: 4x100g

Cena detaliczna: ok. 2.60 zł

 

Produkt: Groch Łuskany Połówki marki Halina

Dostępne opakowania: 4x100g

Cena detaliczna: ok. 2.60 zł

 

Więcej informacji udziela:

Anna Fehler

FlyPR

tel.: (+48) 533 790 909

anna.fehler@flypr.pl

————————————————————————————————————————————–Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

  1. Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com