Warszawa, 11 stycznia 2016 r. – Firma Xerox przedłuża akcję promocyjną „4 lata gwarancji” na 2016 rok. Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup wybranych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych marki, mogą spać spokojnie do 2020 roku.

Promocja, trwająca przez cały 2016 rok, obejmuje drukarki Phaser 3320 i Phaser 6600 oraz urządzenia wielofunkcyjne WorkCentre 3325 i WorkCentre 6605. Klienci końcowi decydujący się na zakup tego sprzętu skorzystają z przedłużonej, czteroletniej gwarancji.

Dwa lata – tyle wynosi zwyczajowy i wymagany przez zapisy czas trwania gwarancji prawnej na sprzęty, udzielany przez znaczną liczbę producentów lub sprzedawców z większości krajów UE. Dzięki wprowadzeniu akcji promocyjnej „4 lata gwarancji” w 2015 zauważyliśmy wzrost sprzedaży produktów biorących udział w akcji. Nic dziwnego, klienci decydując się ich zakup mogą skorzystać z bardzo wydajnych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, nie martwiąc się o ich eksploatację aż do 2020 roku – mówi Katarzyna Budna, Office Marketing Manager Xerox Polska.

Aby skorzystać z promocji należy zakupić jedno z wyselekcjonowanych urządzeń formatu A4 do 31 grudnia 2016r. Następnie, w ciągu 30 dni od daty zakupu urządzenia objętego promocją, zarejestrować je na stronie www.xerox.com i przesłać kopię zakupu na adres 4lata@xerox.com. Ostatnim krokiem jest dokonanie przeglądu gwarancyjnego po upływie 24 miesięcy od daty zakupu (+/- dwa tygodnie) u jednego z Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Xerox w promocyjnej cenie 1 zł.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie akcji promocyjnej dostępnym na stronie www.xerox.com/4lata.