Współpraca marki Czas na Herbatę z Fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zaowocowała kolejnym, po herbacianej kompozycji „Przylądek Nadziei”, projektem. Tym razem będą to stworzone specjalnie z myślą o dzieciach warsztaty, które odbędą się 20.10.2016r. o godzinie 16:30 we wrocławskim Przylądku Nadziei. 

przyladek_nadziei_czas_na_herbate_4

Fundacja pomaga małym pacjentom już od 25 lat. Z jej inicjatywy we Wrocławiu wybudowano innowacyjny szpital onkologiczny, w którym dzieci z całej Polski są leczone w komfortowych warunkach z możliwością obecności rodzica. Marka Czas na Herbatę postanowiła wesprzeć to szlachetne przedsięwzięcie włączając do swojej oferty (w czerwcu br.) kompozycję„Przylądek Nadziei”.Wybór tego produktu to spore wsparcie dla podopiecznych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, gdyż z każdego sprzedanego kilograma marka Czas na Herbatę przekaże 50 zł na jej działalność. Kolejnym owocem tej wyjątkowej współpracy są warsztaty herbaciane, które odbędą się na terenie Przylądka Nadziei w czwartek 20.10.2016r.o godzinie 16.30. W programie wydarzenia przewidziane jest:

  • Pokaz herbacianych dodatkóworaz degustacja różnorodnych herbat .
  • Bajka o herbacie .
  • Tworzenie własnych herbacianych kompozycji i wymyślanie ich nazw .
  • Parzenie własnej herbatki.
  • Pamiątkowe wspólne zdjęcie.

Serdecznie zapraszamy!

 

Kompozycja „Przylądek Nadziei” marki Czas na Herbatę
19,90 zł/100 g

 

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (26 sklepów firmowych i 73 sklepy franchisowe) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

 

Progressive Agata Szurlej

Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net

https://www.facebook.com/czasnaherbate