Już 19 lipca wystąpi w Warszawie jedna z największych gwiazd światowej sceny klubowej. Harnan Cattaneo zagra w Polsce podczas dziennego cyklu Plażowej i Virgin Mobile – Niedziele Bez Limitu.

 

Hernan Cattaneo to niemal żywa legenda, kojarzona z takimi gatunkami jak house i progressive. Jest dowodem na to, że dla niektórych muzyka jest czymś więcej niż tylko pasją czy zawodem – to raczej powód ich istnienia.

Plakat_Hernan Cattaneo

Hernan początkowo inspirował się post-punkowymi innowacjami zapoczątkowanymi przez takich artystów jak Depeche Mode czy New Order. W latach 90 został rezydentem legendarnego cyklu Clubland w Buenos Aires. Argentyńczyk wymieniany jest jako jeden z najwybitniejszych przedstawicieli progresywnej odmiany house’u. To Dj i producent współpracujący z tak cenionymi artystami jak Guy J, Henry Saiz, Nick Warren i Danny Howells. Będąc rezydentem The Gallery – London’s Ministry of Sound, Hernan bez wątpienia zaszczycił najważniejsze festiwale na świecie. Techniczna precyzja, bezbłędna, wysmakowana selekcja oraz niepowtarzalna latynoska aura sprawia, że jest postrzegany jako jeden z najlepszych Dj-ów na świecie.

 

Line up:

 

Hernan Cattaneo

https://www.facebook.com/hernancattaneo

 

Angelo Mike

https://www.facebook.com/angelomikemusic

 

Leon

 

Cream

https://www.facebook.com/djcreammusic

 

Start: 12:00

 

  1. Wybrzeże Szczecińskie 1, Warszawa

Plażowa

 

Daty kolejnych Niedziel Bez Limitu:

9, 16, 23 sierpnia

6 września

 

Patronami cyklu są: Gazeta Co Jest Grane, Muno.pl oraz Aktivist.