Możliwość inkubacji od kilku do blisko 100 jaj jednocześnie, precyzyjna kontrola temperatury
i wilgotności oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem rozwoju zarodka – inkubatory do jaj marki Incubato sprawdzą się zarówno w małym gospodarstwie agroturystycznym, jak i dużej fermie, gdzie bezpieczeństwo, elastyczność i efektywność procesu wylęgu piskląt oraz możliwość swobodnego wylęgu kurcząt przez cały rok, a nie tylko w sezonie mają naprawdę duże znaczenie – mówi Marcin Mińkowski z firmy expondo.

– W gospodarstwach, zajmujących się wylęgiem piskląt, coraz większego znaczenia nabiera nie tylko efektywność procesu wylęgu, ale także zastosowanie nowoczesnych technologii i narzędzi, umożliwiających elastyczne sterowanie zmiennym procesem produkcji – mówi Marcin Mińkowski z firmy expondo, producenta inkubatorów marki Incubato. – Inkubatory do jaj kurzych, kaczych, gęsich i przepiórczych, wykonane z użyciem najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, wyposażone w wydajne termostaty oraz systemy usprawniające procesy lęgowe to rozwiązania wpływające na niezawodność i wysoką jakość sprzętu, który wspomaga efektywność całego procesu – tłumaczy Marcin Mińkowski.

Inkubatory do jaj Incubato, dostępne w sklepie expondo.pl, występują w różnych wariantach. Profesjonalne urządzenia przemysłowe przystosowane są do inkubacji dużej liczby jaj. Poszczególne modele pozwalają inkubować od 48 do nawet 96 jaj kurzych. Egzemplarze, stworzone z myślą o amatorskim zastosowaniu, przeznaczone zostały do wylęgu znacznie mniejszej liczby piskląt.

– Popularny wśród klientów indywidualnych expondo model inkubatora pomieści maksymalnie 7 jaj kurzych lub przepiórczych. Alternatywnie można w nim umieścić do trzech jaj gęsich – taka elastyczność w zastosowaniu jest bardzo ważna w kontekście optymalizacji procesu wylęgu piskląt w zależności od bieżących potrzeb i profilu biznesu. Hodowca może używać urządzeń Incubato dla jaj w różnych fazach rozwoju. Elastyczność pozwala optymalizować koszty inwestycji i produkcji, a co za tym idzie – zwiększać zysk – wyjaśnia Marcin Mińkowski.

Produkty marki Incubato to idealna propozycja nie tylko dla wszelkiego rodzaju firm, zajmujących się hodowlą drobiu, ale także dla laboratoriów naukowych. Kompletując wyposażenie, warto zapoznać się z ofertą expondo.pl, w której dostępna jest bogata kolekcja sprzętu przydatnego podczas badań, między innymi precyzyjne wagi laboratoryjne, niezbędne zarówno podczas badań, jak i w hodowli.

– Inkubatory, znajdujące się w ofercie expondo.pl, stworzono przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Standardem są cyfrowe wyświetlacze, wskazujące temperaturę, liczbę dni inkubacji, wilgotność, napięcie oraz inne parametry, istotne dla procesu wylęgu. Przebieg procesu można swobodnie obserwować dzięki przezroczystym ściankom obudowy urządzenia. To zapewnia wygodę użytkowania – mówi Marcin Mińkowski.

Automatyczny system rotacji jaj znacząco zwiększa efektywność inkubatorów. Stosunkowo niewielkie gabaryty i nieduża waga urządzeń sprawiają, że inkubatory Incubato to sprzęt wygodny do transportu. – Do każdego modelu oferujemy gratis profesjonalny owoskop, pozwalający podświetlić jaja w celu oceny stanu zarodka. To bardzo pomocne w kontroli prawidłowego przebiegu procesu wylęgu. Warto zapoznać się z różnymi modelami urządzeń Incubato i wybrać sprzęt idealnie dobrany do wielkości i profilu swojego biznesu. Jako expondo cieszymy się, że możemy oferować naszym Klientom wysokiej jakości urządzenia skrojone na miarę ich potrzeb – mówi Marcin Mińkowski.

 

*expondo

Grupa expondo z siedzibą w Berlinie i w Zielonej Górze jest renomowanym producentem oraz internetowym sprzedawcą sprzętu dla profesjonalistów z różnych sektorów gospodarki. Asortyment firmy to ponad 2000 produktów, dostarczanych na 28 rynków w Europie, pod 11 własnymi brandami. Expondo jest właścicielem flagowej marki Royal Catering, przeznaczonej dla gastronomii, zaopatruje takie branże jak: przemysł, budownictwo i warsztaty. Od momentu powstania w 2007 roku, firma stale się rozwija, zatrudniając obecnie ponad 250 pracowników w trzech krajach: w Niemczech, Polsce i w Chinach. Wieloletnie doświadczenie producenckie pozwala firmie na utrzymanie najwyższych standardów jakości i konkurencyjnych cen. W 2017 roku grupa expondo otrzymała prestiżowy tytuł „Diament Forbesa” za imponujący rozwój oraz tytuł „Gazeli Biznesu” oraz „e-Gazeli Biznesu”
w rankingach Pulsu Biznesu.

 

Więcej o expondo:

http://corporate.expondo.pl

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

www.expondo.pl