NEC Display Solutions wprowadza do swojej oferty kolejne modele monitorów dotykowych z technologią ShadowSense™.Tym razem są to urządzenia z obsługą multi-touch, z możliwością rejestracji do 12 punktów dotyku jednocześnie. Dodatkowe punkty dotyku sprawiają, że korzystanie z tej technologii będzie jeszcze bardziej efektywne, co przełoży się na większą wydajność i skuteczniejszą współpracę. W nowej linii monitorów dotykowych znalazły się serie MultiSync E, P i monitory wielkoformatowe Ultra High Definition w rozmiarach od 40” do 98”.

Branże, w których intensywnie używa się monitorów skorzystają z dodatkowych punktów dotyku, zwłaszcza podczas pracy zespołowej. Monitory z technologią dotykową ShadowSense™ posiadają możliwość jednoczesnego rozpoznawania do 10 lub 12 punktów dotyku z niezrównaną dokładnością i responsywnością.

Daniela Dexheimer, Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe komentuje: ”Wiemy, że interakcja z odbiorcą przekazu coraz częściej opiera się na rozwiązaniach dotykowych, czy to w handlu, edukacji czy w środowiskach biznesowych. Ten trend jest siłą napędową innowacji w technologii dotykowej, zapewniając płynne działanie i zwiększając produktywność, której tak bardzo wymagają użytkownicy. Dodając więcej punktów dotyku, sprawiamy że monitory są bardziej responsywne, niż kiedykolwiek wcześniej.”

W zależności od przekątnej ekranu, monitory będą przydatne w różnych zastosowaniach, takich jak: Digital Signage, wskazywanie drogi oraz interaktywne kioski samoobsługowe. W korporacjach i edukacji można ich efektywnie używać podczas pracy zespołowej, na przykład jako tablic interaktywnych.

Pozostałe korzyści ze stosowania wielkoformatowych monitorów NEC z ulepszoną technologią dotykową ShadowSense™, o których warto wspomnieć to:

* Intuicyjna obsługa dotykowa – Monitory automatycznie wykrywają różne rodzaje dotyku, takie jak: przesuwanie palcem po ekranie, pisanie przy pomocy rysika czy wymazywanie zawartości ekranu. Ponadto skutecznie odfiltrowują niepożądane interakcje wynikające np. z efektu „ghost touch” (fałszywe rozpoznanie nieistniejącego dotyku) nawet w mocno oświetlonych pomieszczeniach.

* Prosta instalacja plug and play – W przypadku wszystkich najważniejszych systemów operacyjnych nie jest wymagana instalacja sterowników, monitor natychmiast po podłączeniu jest gotowy do pracy.

* Imponująca rozdzielczość i pełne zarządzanie kolorem – Monitory Ultra High Definition (seria XUHD) oferują wysoką rozdzielczość UHD i wierne odwzorowanie kolorów dzięki technologii NEC SpectraView®. Użytkownicy mają również możliwość dostosowania wszystkich parametrów wizualnych do własnych potrzeb.

* Łatwa rozbudowa – Monitory można modernizować w prosty sposób dzięki opcjonalnemu, komputerowemu modulowi rozszerzeń Slot-in-PC w standardzie OPS, do którego podłączenia nie są wymagane żadne zewnętrzne kable ani urządzenia, co w istostny sposób ułatwia instalację i minimalizuje ryzyko błędów.

Więcej informacji o konferencyjnych rozwiązaniach NEC można znaleźć na stronie:
http://www.nec-display-solutions.com/p/uk/en/Launch/MeetingConferencing.xhtml
Dodatkowe informacje na temat rozwiązań NEC poświęconych edukacji znajdują się na stronie: https://www.nec-display-solutions.com/p/edu/en/home.xhtml

W celu uzyskania dodatkowych informacji o rozwiązaniach NEC dla handlu warto odwiedzić stronę: https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/solutions/retail.xhtml

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.pl