Świat się zmienia, a technologia przejmuje inicjatywę. Dzisiaj wszystko idzie w cyfrową rozrywkę, oznacza to, że firmy organizujące obozy dla dzieci i młodzieży, muszą nadążać za najnowszymi trendami, aby sprostać wymaganiom młodzieży. Rodzice i dzieci oczekują, że wyjazdy będą stanowić niebanalną alternatywę dla wirtualnej rzeczywistości, a często nawet z nią współgrać. Pojechać do Szczyrku i grać w Minecraft – teraz to możliwe!

 

Almatur stara się być bieżąco z oczekiwaniami młodzieży, dlatego tematy obozów firmy często łączą się z tematyką wirtualną i są w 100% zgodne z nowymi trendami wśród młodego pokolenia. W tym roku Almatur oferuje m.in. obozy z Minecraftem i obozy gamingowe, dzięki którym dzieci mogą wykorzystywać własną kreatywność, uczyć się i doskonalić swoje umiejętności w wirtualnym świecie. To właśnie na tych obozach, w Szczyrku, dzieci mogą poznać nowych przyjaciół , dzielić się doświadczeniem i pogłębiać wiedzę w tym kierunku, który je interesuje, bo nie każdy marzy o “białym szaleństwie”.

 

– Jesteśmy podekscytowani wszystkimi nowymi ofertami, które zaplanowaliśmy na zimę. Jeden z obozów przygotowany jest w oparciu o jedną z najpopularniejszych gier tych czasów – Minecraft. Codziennie poruszane będą tematy z dziedziny architektury i inżynierii. Dzieci nauczą się budowy osiedla i osady, eksplorowania terenu i jego modyfikacji, budowy miasta i jego późniejszego rozwoju. – mówi prezes firmy Almatur, Mirosław Sikorski.

 

Drugim nowym pomysłem jest obóz gamingowy, połączenie nowoczesnych technologii i sportowej rywalizacji. Na tym obozie przegotujesz się do gry zespołowej i nauczysz się dobrze prowadzić drużynę grając w League of Legends. W CS GO!, poznasz rozkłady map i najbardziej efektywne taktyki gry, a w rozgrywkach FIFA dołożysz wszelkich starań, aby to właśnie twoja drużyna zwyciężyła. Dodatkowo proponujemy zajęcia w VR, to najnowszy trend na rynku technologii i gier. Pamiątką z obozu będą osobiście wykonane okulary VR, które będzie można zabrać do domu.

 

Jednak rodzice nie powinni się martwić, obozy z grami uczą projektowania, rozwiązywania problemów i umiejętności prezentacji. Uczestnicy nie siedzą całymi dniami przed ekranami, popołudniami czeka na nich moc atrakcji – turnieje gier planszowych i karcianych, karaoke, kalambury, dyskoteki, wieczorek filmowy, konkursy z nagrodami. Dołącz do przyjaciół Almaturu i zbieraj wspomnienia na całe życie!