Pomiędzy tobą a twoją dziewczyną nie jest zbyt dobrze? Pokłóciliście się z twojej winy i nie wiesz, jak przeprosić? W takim przypadku, oprócz przyznania się do winy i zwykłego „przepraszam”, warto również podarować jej mały upominek, aby sprawić jej przyjemność. Podpowiadamy, co warto wybrać!

Oczywiście, wszystko zależy od tego, jaki kaliber miała wasza kłótnia. Gdy była to zwykła sprzeczka, wtedy twój upominek nie musi być również spektakularny, ale jeżeli wiesz, że postąpiłeś źle i jednocześnie masz przeczucie, że ona nie tak łatwo ci nie wybaczy, twój upominek powinien wyrażać także twoją winę. Nie musi być to jednak wcale pierścionek z ogromnym brylantem, ale coś więcej niż tylko kwiat będzie na pewno dobrym pomysłem.

Nie tylko róża
Najczęściej mężczyźni decydują się na klasykę – prezent dla dziewczyny (https://mygiftdna.pl/prezent-dla-dziewczyny), który jest symboliczny, wyraża więcej niż słowa. To czerwona róża, która kojarzona jest z płomiennym uczuciem. Oprócz niej możesz również wybrać czekoladki, które na pewno przypadną jej do gustu (gdy nie jest na diecie). A może samodzielnie upieczesz ciasteczka? To wcale nie takie skomplikowane! Będąc przy kulinarnych upominkach – może ona przepada za pizzą? Jeżeli staniesz u jej progu z jej ulubioną pizzą prosto z pizzerii, na pewno stopisz jej serce!

Gdy jednak szukasz droższych upominków, możesz także wybrać klasykę – interesująca biżuteria, markowa woda toaletowa czy też zegarek, który zawsze bardzo jej się podobał. Możesz zrobić jej też niespodziankę i zabrać ją na kolację do eleganckiej restauracji.

Personalizowane prezenty – zawsze udane!
Jeżeli szukasz bardziej oryginalnego pomysłu na prezent dla dziewczyny, sprawdź również różnego rodzaju personalizowane upominki. Dzięki nim możesz sprawić jej dużo przyjemności i pokazać jej, jak bardzo jest dla ciebie ważna. Wśród popularnych personalizowanych podarunków znajdują się między innymi kubki i kieliszki, pluszaki z nadrukami, obrazek ze słowem „kocham” skomponowany z waszych zdjęć, breloczek z dedykacją lub wisiorek albo bransoletka z dedykacją. Zamówienia na takie upominki można składać przez internet.

przeproszenie-dziewczyny