Liczne badania, co roku potwierdzają, że Polacy lubią obdarowywać najbliższych. Ten zwyczaj jest mocno zakorzeniony w naszej tradycji od 1535 roku. Wtedy to Marcin Luter domagał się, aby protestanci zaniechali zwyczaju św. Mikołaja, a prezenty dawali swoim dzieciom w imię daru od dzieciątka Jezus.

Eco enviornmentally friendly, holiday christmas gift, on rustic wood table

Tak więc kod kulturowy wyjaśnia poniekąd nasze upodobania do obdarowywania. Co roku mamy jednak problem z podjęciem decyzji, wybierając coś pod wpływem chwili lub przypadkowo. Niestety strategia ta wywołuje najczęściej frustrację i zmęczenie, a cena zwykle przekracza tę założoną wcześniej. Podobna sytuacja jest z obdarowanym, któremu przypadkowy lub typowy prezent, może najzwyczajniej nie przypaść do gustu, chyba że należy do 1% osób, które cieszą skarpetki i bielizna podarowana w prezencie.

Większość Polaków co roku obiecuje sobie, że zmieni przyzwyczajenia, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. W odpowiedzi na przedświąteczne zmagania studio tatuażu TIME4TATTOO wprowadziło eleganckie karty podarunkowe na wykonanie tatuażu, które są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych prezentów.

Nie raz słyszałaś od najbliższych, że planują zrobić tatuaż, ale nie wiedzą jaki i jakie studio tatuażu wybrać. W tym roku możesz zabawić się w wyjątkowego Mikołaja i podarować im kartę na wykonanie dowolnego tatuażu, dowolną techniką, w dowolnym momencie, bowiem karta nie jest ograniczona terminem ważności. Dzięki temu twoi najbliżsi będą mieli możliwość spełnienia swoich marzeń, wyrazić swoją osobowość, a ty wykażesz się kreatywnością.

Karty wykonane są z plastiku wykończonego lakierem i mają bardzo nowoczesny, minimalistyczny design. Odpowiednia kolorystyka sprawią, że prezent trafi w gust nawet najbardziej wymagających osób. Do wyboru są trzy nominały – 100PL, 300LN i 500PLN. Karty można dowolnie łączyć i tworzyć prezent o wartości, którą sama ustalisz.