Posiadanie szczupłej sylwetki wiąże się nie tylko z regularnymi treningami, ale przede wszystkim zdrową dietę. Nasze posiłki powinny być komponowane jedynie z wysokojakościowych składników, pełnych wartości odżywczych. Sięgając po kaszę bulgur marki Halina zadbamy nie tylko o nasze zdrowe, ale i pyszny smak potraw.

Ziarna pełne energii  

Kasza bulgur marki Halina powstaje z gotowanych, wysuszonych i gniecionych ziaren pszenicy durum – najbardziej wartościowej odmiany pszenicy. Kasza ta ceniona jest zwłaszcza za niski poziom tłuszczu oraz kalorii. Wszystkie powyższe cechy są niezastąpione w walce o zdrową oraz szczupłą sylwetkę, dlatego kasza bulgur bez wątpienia powinna na stałe zagościć w naszym menu. W ofercie marki Halina jej ziarenka pakowane są w poręcznych torebkach, których przygotowanie zajmuje zaledwie 12 minut. Po tym czasie warto połączyć je z delikatnym mięsem, warzywami czy zupą. Kaszę bulgur marki Halina możemy także serwować na śniadanie w towarzystwie owoców, bakalii lub jako składnik sałatki.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Kasza bulgur marki Halina

Dostępne opakowania: 2x 100g

Cena detaliczna: ok. 2,69 zł

 

Więcej informacji udziela:

Anna Fehler

anna.fehler@flypr.pl

Tel 533 790 909

FlyPR

 

————————————————————————————————————————————–Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

  1. Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com