Popularność kasz w naszych domach stale rośnie. Są one, bowiem nie tylko pełne dobroczynnych właściwości, ale też znakomicie smakuje. Z pomocą kaszy gryczanej białej marki Halina stworzymy wiele pysznych dań, które sprawdzą się w każdej okazji.

Pysznie i zdrowo

Uwzględnianie kaszy gryczanej białej marki Halina w codziennej diecie stanowi dla organizmu prawdziwy zastrzyk wartości odżywczych. Ziarenka bogate w białko oraz węglowodany pomagają w trawieniu i oczyszczaniu, wspierają metabolizm, a ponadto świetnie odkwaszają organizm. Niepalona kasza gryczana marki Halina to również wyjątkowy, delikatny smak, stanowiący punkt obowiązkowy każdej wyśmienitej potrawy. Powstała na skutek obłuskiwania gryki i odpowiedniego jej podsuszania jest doskonałym zamiennikiem wysokokalorycznych, a także tuczących alternatyw. Gryczana kasza biała marki Halina fantastycznie podkreśli smak klasycznych gołąbków czy pierogów oraz sprawdzi się jako dodatek do zup, sosów, gulaszów, deserów i wszelkiego rodzaju zapiekanek.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Kasza gryczana biała marki Halina

Gramatura : 400 g

Cena detaliczna: ok. 4 zł

 

Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

  1. Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09