Nieodłącznym elementem świąt jest suto zastawiony stół pełen pysznych, tradycyjnych potraw. W szerokiej ofercie marki Halina znajdziemy różne rodzaje kasz, dzięki którym z powodzeniem stworzymy dania w lżejszej i mniej kalorycznej odsłonie.

Świąteczna lekkość smaku

Rosnąca świadomość społeczeństwa na temat wpływu spożywanych posiłków na codzienne samopoczucie sprawia, że coraz częściej sięgamy po wysokojakościowe produkty, pozwalające na tworzenie alternatyw dla ciężkostrawnych i wysokokalorycznych dań. Bożonarodzeniowe menu, pełne uwielbianych przez Polaków tradycyjnych potraw, dzięki produktom marki Halina może zabłysnąć w lżejszej odsłonie. W skład linii kasz wchodzą m.in. Kasza Gryczana Biała, Kasza Jęczmienna Z Warzywami, Kasza Jaglana oraz Kasza Kuskus. Pierwsza z nich, połączona z chudym twarogiem, doskonale sprawdzi się, jako nadzienie do pierogów. Kasza Jęczmienna Z Warzywami, pełna marchwi, pora, cebuli i pietruszki, idealnie podkreśli charakter dań mięsnych – np. farszu indyka bądź kaczki. Okrzyknięta mianem królowej kasz Kasza Jaglana będzie doskonałym uzupełnieniem zarówno wytrawnych dań (np. krokietów), jak też świątecznych deserów. Z Kaszą Kuskus stworzymy wiele warzywnych, kolorowych sałatek, które będą alternatywą dla ciężkich kompozycji powstających na bazie majonezu i tuczących składników.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Produkt: Halina Kasza Gryczana Prażona

Dostępne opakowania: 4 x 100 g, 900 g

Cena detaliczna: ok. 2,89 zł, ok. 5,99 zł

 

Produkt: Halina Kasza Jęczmienna z Warzywami

Dostępne opakowania: 2 x 125 g

Cena detaliczna: ok. 2,49 zł

 

Produkt: Halina Kasza Jaglana

Dostępne opakowania: 4 x 100g

Cena detaliczna: ok. 2,19 zł

 

Produkt: Halina Kasza Kuskus

Dostępne opakowania: 4 x 100g

Cena detaliczna: ok. 3,90 zł