Theraflu_KaszelCo najczęściej świadczy o tym, że mamy problem z układem oddechowym? Oczywiście uporczywy kaszel! To naturalny i pożądany odruch obronny organizmu, wspomagający proces oczyszczenia oskrzeli i płuc. Bywa jednak bardzo męczący i uciążliwy – szczególnie w nocy, kiedy uniemożliwia zdrowy i spokojny sen. Pomocny w walce z prawdziwymi „kaszlmarami” będzie nowy Theraflu Kaszel, który można stosować nawet po godzinie 18:00!

Nigdy więcej „kaszlmarów”!

Kaszel można nazwać naturalnym „mechanizmem obronnym” naszego organizmu. Towarzyszy on wielu chorobom i jest częstym objawem przeziębienia. Uciążliwy i dokuczliwy kaszel może z pewnością spędzać sen z powiek. Powoduje dyskomfort, uniemożliwia podejmowanie codziennych aktywności i wpływa na pogorszenie się samopoczucia. Bywa także niezwykle wyczerpujący, bo uniemożliwia spokojny sen. Aby złagodzić objawy i zapewnić sobie szybszy powrót do zdrowia, warto sięgnąć po pomoc. W zwalczaniu męczącego kaszlu przydatne są środki przeciwkaszlowe. Marka Theraflu – ekspert od walki z objawami przeziębienia i grypy –  wzbogaciła swoje portfolio o nowy produkt. Theraflu Kaszel, dzięki formie syropu szybko się wchłania[1], dzięki zawartości cytrynianu butamiratu może być stosowany bez względu na porę, nawet wieczorem po godzinie 18:00. Dzięki maksymalnej dawce substancji aktywnej[2] o dowiedzionej skuteczności – cytrynianowi butamiratu – hamuje odruch kaszlu i rozszerza oskrzela, co przynosi dodatkową ulgę i ułatwia oddychanie[3]. Tym samym, Theraflu Kaszel zwalcza kaszel zarówno w dzień, jak i w nocy.

Theraflu Kaszel – o produkcie:

  • leczy kaszel  różnego pochodzenia,
  • może być stosowany w dzień i w nocy,
  • zawiera maksymalną dawkę substancji aktywnej2,
  • jest bezpieczny i nie uzależnia,
  • jest dobrze tolerowany przez organizm,
  • ma przyjemny waniliowy smak i nie zawiera cukru.

Cytrynian butamiratu:

  • po podaniu doustnym szybko się wchłania i zaczyna działać już po 5 minutach,
  • hamuje odruch kaszlu, dzięki działaniu ośrodkowemu.

Sugerowana cena detaliczna produktu Theraflu Kaszel: 15,60 zł /100ml

[1] Źródło: Brandys J. (1984), Zarys biofarmacji, PZWL, Warszawa, s.174.

[2] Maksymalne stężenie dostępne na rynku, porównując produkty lecznicze zawierające cytrynian butamiratu, wg Urzędowego Wykazu Produktów Leczniczych dopuszczonych do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej; Biuletyny URPL Kwiecień – Sierpień 2014.

[3] Źródło: Płusa T. Cytrynian butamiratu w kontrolowaniu kaszlu, Pol.Merk.Lek. 2013, XXXV, 210, 367