Kiełbasa to bardzo ważny składnik tradycyjnej polskiej kuchni. Gotowana lub na kanapkach towarzyszy nam w czasie rodzinnych posiłków przy stole, grillowana z kolei umila spotkania towarzyskie. W każdej z tych ról doskonale sprawdzą się Kiełbasy cienkie z linii „W naszym domu” od Nove, które stanowią także uzupełnienie dań obiadowych – takich jak żurek czy bigos.

W ofercie linii „W naszym domu” marki Nove można znaleźć 4 rodzaje kiełbas cienkich: Kiełbasa Rzeszowska, Kiełbasa Złota, Kiełbasa Biała Parzona, Kiełbasa Codzienna. Wszystkie te produkty wytwarzane są według sprawdzonych procedur, a świeżość i aromat przez długi czas pozwala im utrzymać opakowanie typu MAP.

Kiełbasy są bardzo uniwersalnym składnikiem i można je wykorzystać do skomponowania dania na każdą okazję, w tym pyszne śniadanie czy domowy obiad. Jedną z potraw, w której ten rodzaj mięsa stanowi istotny element, jest bigos. Produkty z linii „W naszym domu” idealnie sprawdzą się także w roli dodatku do zup, takich jak żurek czy grochówka, fasolki po bretońsku, zapiekanek, dań jednogarnkowych, gulaszów bądź leczo. Smakują również wyśmienicie podane na gorąco z musztardą i chlebem z masłem.

Kiełbasy cienkie z linii „W naszym domu” marki Nove:

Kiełbasa Rzeszowska

Masa netto ok. 1,5 kg

Cena: 17,00 / kg

 

Kiełbasa Złota

Masa netto ok. 1 kg

Cena: 13,50 / kg

 

Kiełbasa Biała Parzona

Masa netto ok. 0,6 kg

Cena: 16,00 / kg

 

Kiełbasa Codzienna.

Masa netto ok. 2 kg

Cena: 11,50 / kg