Bajkowe poranki dla dzieci ponownie zawitają na plac Europejski! O godz. 11:00 przy Warsaw Spire wyświetlana będzie zabawna animacja pt. „Rabusie fistaszków” stworzona przez producentów „Shreka”. Na poranny seans zaprasza organizator wydarzenia firma Ghelamco Poland.

Już w najbliższą sobotę 12 sierpnia o godzinie 11:00 odbędzie się kolejny bezpłatny seans Kina dla Dzieci na placu Europejskim. Tym razem na najmłodszych widzów będzie czekała historia o wojnie małych leśnych zwierzątek z koncernem kosmetycznym.

Wytwórcy produktów pielęgnacyjnych postanowili zaskoczyć swoich klientów nowinką w postaci cudotwórczego kremu, którego głównym składnikiem są żołędzie. Dziesiątki maszyn wyruszyły do miejscowych lasów, aby zdobyć najważniejszy składnik. Ale w czasie tworzenia strategii biznesowej nikt nie pomyślał o małych zwierzętach, które zostały bez jedzenia przed zbliżającą się srogą zimą. Na pomoc przychodzi pomysłowy wiewiór, który postanawia wykraść skradzione przez ludzi żołędzie. Czy leśnej bandzie rabusiów uda się odzyskać to, co do nich należy? Przekonamy się już wkrótce!

Oprócz seansu na dzieci będzie również czekała zabawa z bańkami oraz promocyjne menu od restauracji The Place. Bajkowy poranek i wesołe atrakcje już 12 sierpnia o godzinie 11:00 na placu Europejskim. Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: https://www.facebook.com/events/1713162605653340