COMPEED®, marka – ekspert w pielęgnacji stóp, wprowadza do aptek nowe plastry przeciw pęcherzom z aloesem, które natychmiast łagodzą piekący ból wywołany przez otarcia i pozwalają zapomnieć o uszkodzonej skórze stóp.

Najnowszy produkt w ofercie COMPEED® to kojące, przynoszące ulgę w bólu, plastry przeciw pęcherzom z aloesem. Dzięki technologii hydrokoloidowej COMPEED® oraz zastosowaniu aloesu słynącego z właściwości kojących i nawilżających, plastry te przynoszą natychmiastową ulgę w bólu spowodowanym otarciami, chronią uszkodzoną skórę oraz nie dopuszczają do uformowania się pęcherza. Wygodny, elastyczny i cienki plaster można stosować na każdą część stopy. To idealne rozwiązanie dla osób prowadzących intensywny tryb życia, oczekujących skutecznych rozwiązań i niezawodnej ochrony swoich stóp.

„W momencie, gdy, na naszych stopach pojawią się otarcia, potrzebujemy produktu zapewniającego nie tylko ulgę w bólu, ale także łagodzącego pieczenie i chroniącego przed dalszymi uszkodzeniami skóry. Nasze nowe, kojące plastry przeciw pęcherzom oparte na tradycyjnym działaniu produktów COMPEED® oraz wzbogacone o naturalny aloes są w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem. Nowe plastry z aloesem skuteczniej i szybciej złagodzą wszelkie otarcia i zapobiegną powstawaniu pęcherzy. Jesteśmy przekonani, że nasza innowacja pomoże kobietom i mężczyznom kontynuować ich codzienne obowiązki bez obawy, że przeszkodzą im w tym pęcherze na stopach”.– powiedziała Małgorzata Tkaczyk, menadżer marki COMPEED®

Najważniejsze fakty o aloesie

 • Aloes zwyczajny został odkryty ponad 5000 lat temu.
 • Aloes jest często określany mianem „rośliny nieśmiertelności” ze względu na jego zalety lecznicze.
 • Aloes zwyczajny pochodzi z Półwyspu Arabskiego i jest uprawiany na całym świecie. Stał się naturalną rośliną w basenie Morza Śródziemnego, w Afryce Północnej, na subkontynencie indyjskim, w Ameryce Południowej i na Karaibach.
 • Zebranie aloesu w pierwszym cyklu plantacji trwa 15 miesięcy.
 • Gwiazdą, która jest znana z używania produktów na bazie aloesu to m.in. słynna modelka Miranda Kerr.
 • Długa historia stosowania uzdrawiającego aloesu sięga starożytnego Egiptu, kiedy to Kleopatra doceniła jego właściwości kojące i nawilżające. Aloes stał się jej osobistym sekretem piękna. Obecnie w Egipcie ta roślina jest uważana za symbol szczęścia i ochrony.
 • Aloes zwyczajny zawiera 75 składników odżywczych: 20 składników mineralnych (minerałów), 12 witamin, 18 aminokwasów i 200 aktywnych enzymów.
 • Dzisiaj działanie aloesu jest nieocenione. Stosuje się go w celach leczniczych, m.in. przy leczeniu trądziku, dodatkowo działa przeciwstarzeniowo i wspomaga trawienie.
 • Można jeść, a nawet dodawać aloes zwyczajny do napojów. Pomoże on osobom mającym kłopoty ze stawami i odczuwającymi w związku z tym bóle oraz pobudzi układ odpornościowy.
 • Roślina produkuje co najmniej sześć naturalnych środków antyseptycznych, które są w stanie zabić pleśń, bakterie, grzyby i wirusy.

 

Z nowymi plastrami COMPEED® z aloesem przeciw pęcherzom powiesz STOP wszelkim otarciom
i zranieniom zanim zdążą się one pojawić. Dzięki czemu będziemy wolni od bólu i pęcherzy przez cały dzień!

Jak stosować plastry COMPEED®?

 1. Umyj i osusz skórę przed zastosowaniem.
 2. Upewnij się, że powierzchnia skóry nie była natłuszczana kremem lub oliwką.
 3. Usuń górną warstwę papierową, następnie dolną, starając się unikać dotykania warstwy samoprzylepnej.
 4. Nałóż plaster mocno na zmienione miejsce, upewniając się, że brzegi plastra są dobrze dociśnięte do skóry.
 5. Pozostaw plaster COMPEED® na miejscu, aż sam zacznie się odklejać i …gotowe!