Poziomkowy_raj_Czas_na_Herbate_aranz_3Kusząca słodkim smakiem i intensywnym aromatem poziomka jest bez wątpienia jednym z najbardziej lubianych darów lata. Te niewielkie, czerwone owoce stanowią fantastyczny składnik ciast i deserów, słodkich sosów oraz mlecznych koktajli. Doskonale sprawdzają się one również jako składnik herbacianych kompozycji, czego najlepszym przykładem jest „Poziomkowy raj” – nowość marki Czas na Herbatę.

 

Pod rozpalającą wyobraźnię nazwą „Poziomkowy raj” kryje się herbaciana kompozycja, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom oryginalnych aromatów i wyjątkowych doznań.  Marka Czas na Herbatę, łącząc owoce poziomki z zieloną herbatą oraz kwiatami nagietka, uzyskała bowiem jedyny w swoim rodzaju napar o charakterystycznym, słodko-gorzkim smaku. Podstawą kompozycji jest zielona herbata Gunpowder, nazwą i wyglądem nawiązująca do prochu strzelniczego. Jej listki mają postać niewielkich, twardych kulek o szaro-zielonym odcieniu, a w ich smaku wyczuć można bardzo wyraźną, przyjemnie gorzką nutę. Słodkie poziomki doskonale przełamują goryczkę herbacianego suszu i nadają naparowi wyjątkowego wyrazu. Co więcej, duże kawałki owoców mają znakomity wpływ nie tylko na smak kompozycji, ale również na jej wygląd. Dodatek kwiatów nagietka jeszcze bardziej potęguje ten niezwykły efekt.  „Poziomkowy raj” marki Czas na Herbatę warto wybrać na rodzinny podwieczorek, popołudnie spędzone na tarasie lub też spotkanie w gronie przyjaciół. Nawet w chłodne dni napój ten pomoże stworzyć wakacyjny nastrój i niezwykle przyjemną, ciepłą atmosferę.

 

Kompozycja „Poziomkowy raj” jest dostępna online na www.czasnaherbate.net, a także w ofercie stacjonarnych sklepów Czas na Herbatę.

 

„Poziomkowy raj” marki Czas na Herbatę

Cena: 29,90 zł/100g

 

————————————————————————————————————————————

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe.  W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (23 sklepy firmowe i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net. Firma posiada również sklep w Hiszpanii.

Progressive Agata Szurlej

ul. Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net