dla_babci_dziadka_czas_na_herbate

21 i 22 stycznia, obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka, dlatego warto już teraz zastanowić się nad odpowiednim upominkiem. Każdy wnuczek i wnuczka bez wątpienia trafi w samo sedno wybierając jedną z idealnych na tę okazję kompozycji od marki Czas na Herbatę – „Ogród Babuni” oraz „Herbatka dla Babci i Dziadka”.

Smakowite świętowanie

Zarówno babcię, jak i dziadka z pewnością ucieszy paczuszka aromatycznej i przepełnionej słodkimi owocami herbaty. Stworzona specjalnie z myślą o nich kompozycja „Herbatka dla Babci i Dziadka” to doskonały bukiet pyszności, takich jak suszone kawałki jabłka, owoce dzikiej róży, skórka pomarańczowa i hibiskus. Drugą propozycją marki Czas na Herbatę jest „Ogród Babuni”. Ta równie wyjątkowa kompozycja to zestawienie kawałków ananasa, banana, jagód, rodzynek, hibiskusa i wiśni.

Dzięki obu propozycjom chwila z filiżanką herbaty, bez względu na porę roku, każdego smakosza przeniesie do egzotycznego ogrodu, wypełnionego letnio-jesiennymi aromatami.

Zarówno w przypadku „Herbatki dla Babci i Dziadka”, jak i „Ogrodu Babuni”, idealnie nasycony smak naparu odkryjemy zanurzając jedną lub dwie łyżeczki herbaty w 200 ml wody o temperaturze 95oC, na czas około 5-8 minut.

Chcąc sprawić naszym ukochanym babciom i dziadkom przepyszną niespodziankę z okazji ich święta koniecznie wybierzmy jedną z unikatowych, owocowych kompozycji marki Czas na Herbatę.

Kompozycje „Ogród Babuni” oraz „Herbatka dla Babci i Dziadka”, a także wszystkie inne produkty marki Czas na Herbatę, dostępne są w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

 

Kompozycja „Ogród Babuni” marki Czas na Herbatę

Cena: 27,90 zł/100 g

 

Kompozycja „Herbatka dla Babci i Dziadka” marki Czas na Herbatę

Cena: 23,90 zł/100 g

 

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (26 sklepów firmowych i 73 sklepy franchisowe) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

 

Progressive Agata Szurlej

Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net

https://www.facebook.com/czasnaherbate