Bakotech Sp. z o.o. zaprasza na coroczną konferencję partnerską IT SEC CONFERENCE 2016, która odbędzie się 12 kwietnia br. w Warszawie.

Bakotech serdecznie zaprasza na trzecią edycję konferencji IT SEC, poświęconą rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci. Największe doroczne spotkanie, przeznaczone dla partnerów handlowych ma na celu prezentację nowych, innowacyjnych rozwiązań, które dystrybutor wprowadza na rynek polski. Oprócz prelekcji teoretycznych, uczestnicy wezmą udział w pokazach rozwiązań, aby przekonać się jak działają one w praktyce. Będzie to również doskonała okazja do udziału w wykładach i rozmowy z przedstawicielami takich producentów, jak WatchGuard Technologies czy TitanHQ.
Podczas konferencji poruszone zostaną m.in. zagadnienia:

* MAIL & WEB SECURITY
* FILTROWANIA, ZARZĄDZANIA I MONITOROWANIA RUCHU SIECIOWEGO
* OCHRONY PRZED WYCIEKIEM DANYCH
* SZYFRACJI I AUTENTYKACJI
* MONITOROWANIA APLIKACJI I USŁUG SIECIOWYCH
Dla uczestników konferencji organizator przewidział atrakcyjne upominki, wśród których znajdują się mi.in. nielimitowana licencja do szyfrowania plików i folderów CoSoSys Easy Lock, roczna licencja Galaxkey na 10 stanowisk do szyfrowania poczty e-mail, WebTitan – usługa filtrowania sieci www w modelu SaaS na 6 miesięcy oraz szyfrowany klucz USB 8GB szwedzkiej firmy Safex.
Konferencja rozpocznie się 12 kwietnia o godz. 8:30 w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny. Patronem medialnym konferencji jest CRN Polska.
Agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Bakotech: http://bakotech.pl/event/show/53/. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com
www.bakotech.pl
Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl
www.luckymonday.pl