Agencja Konkret PR z dniem 1 września br. rozpoczęła współpracę z firmą Wendre Polska, europejskim producentem tekstyliów. Firmapodpisała umowę na prowadzenie działań public relations z zakresu PR produktowego dla marki.

Agencja Konkret PR odpowiada za kontakt z mediami oraz doradztwo wizerunkowe dla marki Wendre Polska, która jest częścią grupy Trading House Scandinavia AB. Realizacja projektu obejmuje działania media relations i działania wizerunkowe.

Firma Wendre jest wiodącym europejskim producentem kołder i poduszek. Jej produkty można znaleźć w największych sieciach w Polsce oraz m.in. w Szwecji, Danii, Anglii, Hiszpanii, Francji, Finlandii oraz Niemczech. Wendre to firma używająca najlepszych surowców oraz korzystająca z nowoczesnych technologii. Dba także o środowisko naturalne. Miliony Europejczyków odpoczywają wieczorem na poduszkach Wendre, a kolejne miliony ludzi rozpoczynają dzień budząc się pod kołdrą Wendre.

Konkret PR świadczy usługi z zakresu media relations, komunikacji wewnętrznej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, organizacji wydarzeń specjalnych i eventów oraz projektów społecznej odpowiedzialności biznesu.

Obsługą nowego Klienta zajmie się dział lifestylowy, którego dyrektorem jest Agnieszka Nowakowska.

Wendre_logo

Logo_Konkret_pr_RGB_cut