Z myślą o swoich najmłodszych klientach Centrum Handlowe Czyżyny zamieni się 2 grudnia (sobota) w wielką mikołajkową krainę! W godzinach od 10:00 do 17:00 sam św. Mikołaj w towarzystwie elfów zaprosi dzieci do wspólnej zabawy. Będzie okazja do własnoręcznego przygotowania świątecznych prezentów, ale i mnóstwo atrakcji, które wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka.

 

W specjalnych strefach mikołajkowej krainy będzie można kreatywnie spędzić czas i przygotować świąteczną niespodziankę dla najbliższych.

Jedną z atrakcji będzie tworzenie kukiełek, które będą później służyły dzieciom jako wyjątkowa, bo własnoręcznie zrobiona, zabawka.

W kolejnej strefie dzieci, pod czujnym okiem elfa, będą dekorowały świąteczne smakołyki, wykorzystując kolorowe posypki i słodkie lukry.

Podczas wydarzenia będzie także okazja do własnoręcznego przygotowania niesamowicie pachnących pudrów kąpielowych i peelingów. Powstawać one będą z naturalnych składników, takich jak m. in.: nagietek, rumianek, pączki róż, kawa, sól, zielona herbata, olejek kokosowy, arganowy i cynamon. Pięknie zapakowane, mogą stanowić oryginalny prezent pod choinkę!

Przygotowana zostanie także specjalna fotobudka. Będzie w niej można zrobić sobie zdjęcie z samym św. Mikołajem, a wydrukowana na miejscu fotografia będzie doskonałą pamiątką z wydarzenia.

W tym dniu nie zabraknie także mikołajkowych konkursów, słodkości oraz spotkania ze św. Mikołajem, który specjalnie na to wydarzenie przybędzie do CH Czyżyny ze swojej śnieżnej krainy!

Co ważne, Mikołaj nie zapomina również o dorosłych klientach centrum handlowego. Dla pierwszych 100 osób, które zrobią w tym dniu zakupy i okażą paragon na min. 30 zł, przygotował świąteczną bombkę choinkową z logo CH Czyżyny i osobistą dedykacją.

 

O Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Sinsay, Cropp, House, Douglas, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.

Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

 

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.
Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

O ÆRIUM

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.