Ciekawa architektura, doskonała infrastruktura a do tego tereny zielone idealne do rekreacji z rodziną. Stolica Danii to marka sama w sobie i właśnie dlatego kolejny etap Osiedla Europejskiego czerpie inspiracje ze skandynawskich wzorców. W dniach 9-11 czerwca mieszkańcy Ruczaju przekonają się, że warto zasmakować w Kopenhadze.

Czerwone Maki, Miłkowskiego, Kapelanka, Wadowicka, Bobrzyńskiego – tak przedstawia się trasa foodtracków, które od wtorku do czwartku będą przemieszczać się po Krakowie promując kolejny etap Osiedla Europejskiego – Kopenhagę. Dla przechodniów zostały przygotowane lunchboxy z przysmakami w stylu kuchni duńskiej.

Kopenhaga to XI etap Osiedla Europejskiego powstającego na Ruczaju – jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa. To idealne miejsce dla szukających mieszkania dobrze skomunikowanego z centrum, a jednocześnie blisko terenów zielonych. Dobrze przyrządzona oferta dewelopera uwzględnia wymagania współczesnej rodziny: dobra infrastruktura, bezpieczeństwo osiedla oraz solidne wykończenie mieszkań w nowoczesnym stylu.

Zdjęcia oraz relację z wydarzenia można śledzić na Facebooku Osiedla Europejskiego