Z każdym rokiem stajemy się coraz bardziej świadomymi konsumentami, dzięki czemu na naszych stołach częściej pojawią się pełnowartościowe i naturalne produkty. Do takich specjałów należy m.in. kasza jaglana, która z uwagi na swoje właściwości często nazywa jest „królową kasz”. Sięgając po kaszę jaglaną marki Halina uzupełnimy naszą dietę o pełen witamin oraz smaku komponent.

Królestwo smaku i właściwości

Kasza jaglana to produkt znany nam od wieków. Charakteryzuje się delikatnym smakiem, który ukryty jest w perłowych ziarenkach powstających z prosa. Wybierając kaszę jaglaną marki Halina zyskujemy pewność, że szybko podniesiemy jakość naszych codziennych posiłków, urozmaicając je o pyszny składnik pełen dobroczynnych właściwości. Odnajdziemy w niej przede wszystkim sporą zawartość krzemionki oraz białka, a także odczyn zasadowy, który sprawia, że nie powoduje ona zakwaszenia naszego organizmu. Co więcej, kasza jaglana marki Halina jest produktem z natury bezglutenowym, dzięki czemu stanowi idealną propozycję dla osób na diecie bezglutenowej. Istotny jest także czas jej przygotowania, zaledwie 18 minut pozwoli nam wyczarować ciekawy dodatek do domowych zup, pieczeni, mięs oraz deserów. Odżywcze ziarenka to również doskonały pomysł na bardzo prosty i ekspresowy obiad – pyszne kaszotto –  zainspirowane włoskim risotto. Kasza jaglana świetnie sprawdzi się także jako pożywny składnik diety wegańskiej i wegetariańskiej.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: Kasza jaglana marki Halina

Dostępne opakowania: 4x100g

Cena detaliczna: ok. zł