Tajemnicą przepysznych dań jest nie tylko dopracowany przepis, ale i właściwie dobrane dodatki, które dbają o pełnię smaku i aromatu. Takim niepozornym, lecz kryjącym w sobie niespotykane walory akcentem jest włoska Glassa Gastronomica marki Ponti stworzona z octu balsamicznego z Modeny. Będąc esencją najczystszych smaków śródziemnomorskich pozwoli w szybki i prosty sposób przyrządzić prawdziwie apetyczną ucztę.

Aromatyczna ozdoba

Glassa Gastronomica marki Ponti to gęsta i aromatyczna polewa stworzona na bazie oryginalnego octu balsamicznego z Modeny. Dzięki unikatowej technologii produkcji oraz komponentom najwyższej jakości specjał ten od lat spełnia oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Kremowa konsystencja oraz intensywna barwa sprawiają, że doskonale łączy się ona z wieloma daniami, takimi jak warzywne sałatki, kremowe zupy oraz makarony, a także efektownie prezentuje w roli smakowitej dekoracji. Glassa Gastronomica marki Ponti to klucz do pełnego smaku potraw z całego świata, który zadba o wyrazistą nutę potraw z kuchni śródziemnomorskiej, a także stanie się ciekawym zamiennikiem dla sosu sojowego w daniach azjatyckich. Ta doskonale wyważona kompozycja akcentu słodkiego i kwaśnego z powodzeniem może być również łączona z owocami i lodami.

Wyrazisty aromat oraz niepowtarzalny smak Glassy Gastronomica marki Ponti z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom wykwintnych potraw, a także stanie się prostym i skutecznym sposobem na urozmaicenie znanych receptur.

 

Po więcej informacji i zdrowych inspiracji zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl
oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Glassa Gastronimica marki Ponti

Gramatura: 250 g

Cena rekomendowana: 11,99 zł