Gandalf.com.pl- dziekujemy

Książki zostaną przekazane w ramach akcji „Książka dla Dzieciaka”, zorganizowanej przez Księgarnię Internetową Gandalf.

 W dniach 19.05-8.06.2014 na stronie www.gandalf.com.pl każdy klient mógł zakupić jedną lub kilka książek z dedykowanej listy i przekazać za pośrednictwem księgarni dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych.

Akcja zorganizowana była po raz pierwszy i spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział kilkuset klientów, kupując książki w oddzielnych zamówieniach lub przy okazji robionych zakupów.

„Dzięki wielkim sercom i hojności naszych klientów przekażemy dzieciom ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce ponad 300 książek. Serdecznie dziękujemy tym, który wzięli udział w akcji- wszystkim razem i każdemu osobno.”- mówi prezes Księgarni Gandalf, Anetta Wilczyńska.- ‘Akcję z pewnością powtórzymy”- dodaje.

Księgarnia Internetowa Gandalf zysk ze sprzedaży książek dedykowanych akcji przekaże na działalność statutową Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Patronat medialny nad akcją objęły Radio Bajka i Łódzka Gazeta Wyborcza.

 O Księgarni Internetowej Gandalf:

Księgarnia Internetowa Gandalf (Gandalf.com.pl) powstała w marcu 2004 roku w Łodzi (od 2011 r. wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion, notowanej na GPW w Warszawie). W jej ofercie znajduje się ponad 200 tysięcy produktów: książki, filmy, e-booki, książki audio, filmy, muzyka, puzzle i gry. Księgarnia jest liderem w sprzedaży podręczników przez Internet, a także zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, w tym czterokrotnie pierwszego miejsca w rankingu sklepów internetowych Gazety Wyborczej, tytułu Gazeli Biznesu (2010 r., 2012r.) oraz tytułu najbardziej przyjaznego sklepu internetowego 2013r. wg. Money.pl.

O Stowarzyszeniu:

 Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizuje swoją misję w Polsce już od 30 lat.