Większość baterii zlewozmywakowych posiada chromowane wykończenie. Coraz częściej jednak inwestorzy poszukują także innych propozycji, które pozwalają na kreatywne aranżowanie kuchennej przestrzeni. Rodzina baterii Dokos wzbogaciła się o nowe modele, które zaskakują nieszablonowa barwą i oryginalną formą. 

Współczesna kuchnia zbliżyła się do części wypoczynkowej domu. Granica między jedną a drugą strefą w wielu wypadkach jest praktycznie niezauważalna. Z tego względu wyposażenie przestrzeni przeznaczonej do przygotowywania posiłków powinno być dobierane z równą dbałością o kwestie estetyczne, co wystrój salonu czy jadalni. Trzeba zwrócić uwagę na każdy detal, ponieważ nawet najdrobniejsze szczegóły wpływają na spójność kompozycji. Liczy się dobór materiałów, design poszczególnych elementów, ich forma i kolory.

Gra kolorów

Producenci armatury rozumieją ten trend i cały czas rozwijają swoją ofertę, by zapewnić inwestorom coraz większe możliwości kreowania idealnie skomponowanych wnętrz. Wśród nowych propozycji firmy Invena znajdziemy baterie Dokos w kolorach biały/chrom oraz grafit/chrom. Doskonale wpiszą się w nowoczesne monochromatyczne aranżacje. Idealnie pasują do modnych obecnie zlewozmywaków konglomeratowych i ceramicznych. Dobierając kolor armatury do zlewu, blatu i mebli sprawimy, że subtelnie wtopi się ona w otoczenie, a przestrzeń zatraci swój roboczy charakter.

Na wyborze koloru możliwości aranżacyjne baterii Dokos się jednak nie kończą. Dostępne są też dwa kształty wylewek – wylewka typu L  oraz zgeometryzowana, oparta na liniach prostych. W obu wersjach stojące baterie zlewozmywakowe Dokos obsługiwane są za pomocą jednego, delikatnie zwężającego się uchwytu, który nie tylko jest ergonomiczny, ale też stanowi ciekawy, nowoczesny akcent.

Praktyczna strona designu

Nie można zapominać o tym, że bateria zlewozmywakowa to urządzenie użytkowe. Bez względu na walory wizualne, wybrany przez nas model powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Baterie Dokos wyposażone są w trwały mieszacz ceramiczny 35 mm, który gwarantuje bezawaryjne działanie. Codzienne korzystanie ze zlewozmywaka ułatwia obrotowa wylewka. Warto też zwrócić uwagę na system szybkiego montażu, który pozwala na łatwą instalację armatury. W komplecie otrzymujemy również wężyki przyłączeniowe 3/8”.

Nowe modele baterii Dokos idealnie łączą nowoczesny wygląd z zaletami praktycznymi. Spełnią więc wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Więcej informacji na temat produktów firmy Invena znaleźć można na stronie www.baterielazienkowe.pl

 

Invena S.A. od ponad 20 lat dostarcza do polskich domów funkcjonalne i niezwykle trwałe produkty. Oferta firmy obejmuje armaturę łazienkową taką jak: baterie, zestawy natryskowe oraz deszczownie, brodziki i kabiny prysznicowe, a także produkty instalacyjne, przeznaczone dla profesjonalistów.

Firma założona przez Marka Kamińskiego, znanego na całym świecie polarnika, od lat angażuje się w działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Invena przekazuje część zysków na wsparcie działań Fundacji Marka Kamińskiego,  tworzącej autorskie programy edukacyjne oparte na metodzie Biegun – metodzie osiągania celów i przekraczania własnych granic. Fundacja realizując projekty takie jak: Obozy Zdobywców Biegunów, Inkubatory Metody Biegun, Ogólnopolski Program Partnerski, Warsztaty Rozwoju Osobistego czy Klub Odkrywcy Dobra, pomaga dzieciom i dorosłym ze środowisk wykluczonych czy będących w trudnej sytuacji życiowej.

Invena jest zdobywcą wielu nagród, m.in. statuetki „Złoty Instalator” czy Złotego Certyfikatu konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Wśród otrzymanych przez nią wyróżnień są m.in. tytuł „Gazela Biznesu” (2009), „Solidna Firma” (2011) a także Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (2014) czy „Skrzydła Biznesu” (2015). Firma jest członkiem Polskiej Korporacji Techniki Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz  Polskiej Rady Biznesu.

INVENA S.A.

  1. Grabskiego 3

75-209 Koszalin

www.invena.pl