Jedynie skuteczna komunikacja  wewnętrzna pozwoli organizacji w pełni wykorzystać jej zasoby i osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku. Organizacje posiadają do tego środki – Grupa Lobo oferuje narzędzie.

Aplikacje mobilne to już nie tylko trend, a konieczność.  Chcesz aby procesy w firmie stały się wydajniejsze? Na rynku właśnie pojawiła się aplikacja, która umożliwi w pełni wykorzystanie możliwości  firmy i skuteczne zarządzanie pracą zespołu. Lobosystem to autorskie narzędzie, które docenią przede wszystkim te przedsiębiorstwa, które nastawione są na innowacje i skuteczne rozwiązania.

Dedykowany system, usprawni procesy w Twojej firmie i wykorzysta miękkie umiejętności Twoich pracowników. W jaki sposób? Za pomocą modułu wideo-konferencji, możliwości obiegu i przechowywania dokumentów lub przy użyciu wewnętrznego firmowego komunikatora. Co najważniejsze, istnieje możliwość dostosowania narzędzia do indywidualnych potrzeb organizacji wynikających ze specyfikacji branży. Specjaliści dołożyli wszelkich starań, by stworzyć system, który pozwoli zespołowi pracować lepiej i wydajniej, a przede wszystkim przyjemniej. Lobosystem to narzędzie do komunikacji, edukacji pracowników, zdalnej pracy i budowania relacji w zespole. Aplikacja pozwala zaoszczędzić czas, skutecznie zarządzać wiedzą, komunikacją i procesami z dowolnego miejsca, w którym mamy dostęp do internetu. Możliwość organizowania spotkań zdalnie nie generuje zbędnych kosztów oraz bezpośrednio wpływa na oszczędność czasu pracowników. Co więcej narzędzie umożliwia budowanie społeczności w ramach organizacji, co przyczynia się do rozwoju wewnętrznego organizacji.

Dedykowane rozwiązania tworzone są z myślą o dużych potrzebach, lecz często jeszcze nieuświadomionych zarówno tych mniejszych jak i większych przedsiębiorstw.

wilk

Kontakt:  Marta Melcer-Owczarek,

marta.melcer@grupalobo.pl

+48 61 846 92 40

www.grupalobo.pl, www.lobosystem.pl