„GO!” – magazyn wewnętrzny Getin Noble Banku, już po raz kolejny został doceniony przez branżę custom publishing w Polsce. Jury konkursu „Pióra Roku” wyróżniło artykuł „60 sekund w żywiole” autorstwa Urszuli Sawickiej, przyznając mu główną nagrodę w kategorii „Publikacja dla pracowników. Człowiek – artykuły o ludziach w firmach”. Listę zwycięzców ogłoszono podczas konferencji „Blog Firmowy Roku 2014”, która odbyła się 3 grudnia na kampusie Akademii Leona Koźmińskiego.

Celem konkursu „Pióra Roku”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Content Marketing Polska, jest wyróżnienie najlepszych prac dziennikarzy prasy firmowej, a także promowanie i podkreślenie wartości dziennikarstwa korporacyjnego. W tym roku prace oceniane były w 6 różnych kategoriach przez eksperckie jury, w skład którego weszli doświadczeni dziennikarze i przedstawiciele środowiska akademickiego.

Magazyn „GO!” Getin Noble Banku otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii „Publikacja dla pracowników. Człowiek – artykuły o ludziach w firmach”, za artykuł „60 sekund w żywiole” autorstwa Urszuli Sawickiej – Specjalistki ds. komunikacji wewnętrznej i PR Getin Noble Banku. Reportaż, opublikowany w wydaniu Lato 2014, poświęcony został jednej z pracowniczek Getin Noble Banku. Bohaterka na co dzień łączy życie zawodowe z nietypową pasją, będąc jedną z trzech w Polsce spadochroniarek-kamerzystek. Artykuł wpisywał się w lifestylowy, zróżnicowany charakter magazynu.

Kwartalnik GO! tworzony przez pracowników Getin Noble Banku, cieszy się niesłabnącym uznaniem branży, która docenia umiejętności dziennikarskie i edytorskie pracowników Banku. W tym roku magazyn zajął II miejsce w kategorii „Biuletyn Wewnętrzny” prestiżowego Konkursu Biuletynów Firmowych, organizowanego przez agencję doradczą i wydawniczą Agape. Znalazł się również w finale konkursu Szpalty Roku, w kategorii „Magazyn wewnętrzny, nakład 1 001 – 5 000 egz.”

Pełna lista laureatów oraz szczegóły konkursu Pióra Roku znajdują się na stronie organizatora.