Słoneczne dni i coraz wyższe temperatury to znak, że lato zbliża się wielkimi krokami. Gdy tylko pojawi się ochota na orzeźwienie, warto sięgnąć po produkty, które gwarantują przyjemny efekt ochłodzenia. Dzięki miętowym i owocowym cukierkom od Goplany można poczuć się lekko i rześko nawet podczas największych upałów.

Gorąco? Czas na orzeźwienie!
Zmęczenie i senność często towarzyszą wyjątkowo ciepłym dniom, które nie zawsze można spędzić nad jeziorem czy pod palmą na egzotycznych wakacjach. Przyjemny chłód możemy poczuć wszędzie, nawet w miejskiej dżungli, i do tego w każdej chwili – wystarczy do torebki czy plecaka wrzucić pyszne karmelki. Z pomocą przychodzi marka Goplana ze swoją bogatą ofertą cukierków o różnorodnych smakach: miętowym, lodowym i soczystych letnich owoców.

Lato w miętowo-owocowym klimacie
Miętowy smak niezaprzeczalnie kojarzy się z lekkością i świeżością. Tak właśnie można się poczuć, wybierając Minties cukierki miętowe z naturalnym olejkiem miętowym lub Minties Extra Mocne o intensywnym smaku. Przyjemne uczucie chłodu zapewniają także karmelki lodowe Minties ICE. Miłośnicy owocowego orzeźwienia mają do dyspozycji Brando Malinki lub Brando Landryny. Podczas upalnych dni idealnie sprawdzą się również dropsy: Minties i Brando.

Teraz wszystkie karmelki marki Goplana są dostępne w nowych opakowaniach, których odświeżone szaty graficzne jeszcze lepiej przedstawiają walory smakowe poszczególnych cukierków.

Produkt:
MINTIES cukierki miętowe 90 g – 1,49 zł
MINTIES EXTRA MOCNE cukierki miętowe 90 g – 1,49 zł
MINTIES ICE cukierki o smaku lodowym 90 g – 1,49 zł
BRANDO MALINKI cukierki o smaku malinowym 90 g – 1,49 zł
BRANDO LANDRYNY cukierki o smaku owocowym 90 g – 1,49 zł
MINTIES dropsy miętowe 48 g – 1,00 zł
BRANDO dropsy 47 g – 1,00 zł

Producent: Colian Sp. z o.o.

ICE MINTIES karmelki miętoweMINTIES karmelki miętowe Extra Mocne      MINTIES karmelki miętoweBRANDO MalinkiBRANDO Landryny