Już 5 lipca o godzinie 9:00 na Osiedlu Pułanki 12 zostanie otwarty, pierwszy w Ostrowcu Świętokrzyskim, wielkopowierzchniowy sklep z markową odzieżą używaną, należący do sieci VIVE Profit.

Na ponad 1 300 metrach kwadratowych, każdego dnia klienci znajdą około 100 000 sztuk niepowtarzalnej odzieży. Cotygodniowa, całkowita wymiana asortymentu zapewni kupującym dostępność wyjątkowych produktów niemal przy każdej kolejnej wizycie. W sklepie obowiązywać będzie rozbudowany i zmienny, w zależności od dnia cennik, który gwarantuje zakup odzieży w bardzo atrakcyjnych i zróżnicowanych cenach. Duża powierzchnia sklepu oraz jego przemyślana aranżacja umożliwią dokonywanie zakupów w komfortowych warunkach, a dostępny towar w zależności od rodzaju będzie eksponowany na wieszakach, półkach a także w koszach.

„Sklep, który otworzymy już niebawem, będzie pierwszym punktem handlowym sieci VIVE Profit w Ostrowcu Świętokrzyskim i piątym na terenie województwa. Mamy nadzieję, że nasz unikalny model sprzedaży odzieży używanej spodoba się mieszkańcom miasta, a sama oferta odpowie na oczekiwania i potrzeby klientów w różnym wieku – powiedział Mariusz Pniewski, Prezes Zarządu VIVE Profit Center.”

W związku z otwarciem sklepu prowadzona jest kampania reklamowa w mediach lokalnych m.in. rozgłośniach radiowych oraz prasie drukowanej i internetowej.

Firma posiada aktualnie 6 sklepów – 4 na terenie Kielc oraz po jednym w Lublinie i Chełmie. Do końca 2014 roku planuje otwarcie niemal 20 sklepów w południowej Polsce, zaś w kolejnym roku punktów w całym kraju.

Logo_sieci_VIVE_Profit_male