Pierwsza książka o moddingu na polskim rynku!

Firma wydawnicza Wisder, wspólnie z autorem – Maciejem Zabłockim, współpracują z wyjątkową w skali świata grupą Unique Customs, by dostarczyć pierwszy w Polsce kompleksowy podręcznik o moddingu. Książka przedstawi wszelkie zagadnienia dotyczące rozbudowy i modyfikacji komputera stacjonarnego, począwszy od właściwego doboru komponentów, przez projekt, budowę układu, aż po wykończenie. Opowie historię tych działań, zaprezentuje szereg unikalnych zdjęć i zdradzi wszelkie tajniki najwspanialszych modderów w naszym kraju. Podręcznik zostanie wyposażony w kody QR, które wzbogacą zawartość o treści multimedialne. Wewnątrz znajdzie się wiele różnych projektów, pomysłów na rozbudowę układów, a także informacje, których na próżno szukać w internecie.

Podręcznik zostanie podzielony na dwie części. Pierwszą, dla początkujących, którzy chcieliby dopiero wkroczyć w ten wspaniały świat moddingu. Drugą, dla entuzjastów komputerowych, posiadających dużą wiedzę i doświadczenie, lecz pragnących poznać szereg skomplikowanych zagadnień i znacznie rozszerzyć zakres swoich umiejętności.

Najwspanialsi modderzy w Polsce!

Grupa Unique Customs składa się ze znanych i cenionych postaci w środowisku entuzjastów komputerowych – skład reprezentują Malik Customs, ElabMods, Iksmodiv, Heat, Michał Lamtych z MLMods oraz Skeeper. To wybitni modderzy, mający wieloletnie doświadczenie, którzy swoimi projektami zachwycają cały świat. Stali bywalcy takich imprez jak Intel Extreme Masters czy Poznań Game Arena, a także wielu różnych zagranicznych wydarzeń. Ich projekty znajdywały się na głównych stronach największych na świecie producentów komponentów komputerowych. To także ich projekty są prawdziwą inspiracją dla wielu początkujących modderów na naszym globie.

„Zostań Wisderem!”

Książka dostępna jest już w przedsprzedaży poprzez stronę internetową wydawnictwa Wisder. Dla wszystkich zainteresowanych, firma Wisder ogłosiła też specjalną akcję „Zostań Wisderem”, która po zakupie podręcznika, pozwala na wzięcie udziału w specjalnych konkursach, gdzie do wygrania są niezwykłe gadżety i komponenty komputerowe, a dla głównego zwycięzcy – specjalnie przygotowany, wyjątkowy komputer marzeń! Akcja ma na celu zmianę świadomości Polskiej społeczności, rozszerzenie wiedzy z zakresu informatyki i wdrożenie do branży IT. Książka „Modding Bez Tajemnic” jest pierwszą z planowanych trzech książek z serii „Bez Tajemnic”. Informacje o pozostałych podręcznikach zostaną ogłoszone na oficjalnej stronie projektu, a także pośród kanałów Social Media.

Wkrocz do tego wspaniałego świata!

Książka zostanie wydana w miękkiej oprawie. W przedsprzedaży obowiązuje promocyjna cena 59,90 zł oraz darmowa wysyłka. Premiera została zaplanowana na 30 czerwca 2017 roku, podczas wydarzenia e-sportowego „Free For All” w Mikołowie, gdzie specjaliści z grupy Unique Customs poprowadzą specjalne warsztaty edukacyjne, zrobią zdjęcia ze swoimi fanami i podpiszą pierwsze egzemplarze podręcznika.