Nowa linia RESPECTISSIM marki Rowenta

Codzienne suszenie i modelowanie włosów to prawdziwe wyzwanie dla ich kondycji i wyglądu. Pod wpływem wysokiej temperatury stają się suche, łamliwe i pozbawione blasku. Ale nie musi tak być! Alternatywą dla tradycyjnych prostownic i suszarek jest nowa, innowacyjna linia RESPECTISSIM marki Rowenta, która pozwala modelować włosy w optymalnej temperaturze bez narażania ich na uszkodzenie.

Ponad 80% kobiet poszukuje urządzeń do stylizacji włosów, które ich nie osłabią, a co trzecia uważa, że regularne stosowanie prostownicy może je zniszczyć*.To dlatego marka Rowenta opracowała RESPECTISSIM – innowacyjny program stanowiący połączenie optymalnej temperatury, zaawansowanej technologii oraz ochrony i piękna włosów. Ta kombinacja zapobiega uszkodzeniom struktury włosów, dzięki czemu pozostają one lśniące i zdrowe. Jak to możliwe?

Wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych pozwala na bezpieczną stylizację w niskiej temperaturze. Co więcej umożliwia wykonanie fryzury równie łatwo, szybko i efektywnie, jak inne produkty przy wyższych temperaturach! Dzięki innowacyjnej technologii uzyskasz pożądany efekt przy optymalnej temperaturze 170 stopni, która pozwoli Ci modelować włosy bez ryzyka ich zniszczenia. Poznaj więc suszarki i prostownice Rowenta z linii RESPECTISSIM, dzięki którym będziesz mogła łatwo i bezpiecznie modelować Twoje włosy.

INNOWACYJNE SUSZARKI

Suszarki Rowenta wyposażone są w funkcję RESPECT, która zapewnia idealną kombinację temperatury i prędkości suszenia bez ryzyka zniszczenia włosów.

  • Suszarka RESPECTISSIM Silence wyposażona została w zaawansowany technologicznie silnik, który zapewnia ekstremalnie ciche suszenie i gwarantuje skuteczność. Dzięki niej Twoje włosy będą o 25% mniej odwodnione i pozostaną elastyczne i lśniące.
  • Suszarka RESPECTISSIM Instant Dry posiada ruchomy koncentrator, który rozprasza gorące powietrze, co znacznie przyspiesza proces suszenia włosów. Dzięki funkcji RESPECT ultra szybkie suszenie nie przegrzewa włosów, więc nadal możesz cieszyć się ich zdrowym blaskiem.
  • Suszarka RESPECTISSIM Studio Dry to kompaktowa wersja z potrójnym koncentratorem dla większej precyzji suszenia.
Rowenta Respectissim Silence
Rowenta Respectissim Silence
Rowenta Respectissim Instant Dry
Rowenta Respectissim Instant Dry
Rowenta Respectissim Studio Dry
Rowenta Respectissim Studio Dry

PROSTOWNICE Z OPTYMALNĄ TEMPERATURĄ

Prostownice z linii RESPECTISSIM również zostały wyposażone w funkcję RESPECT, dzięki której za pomocą jednego przycisku włączysz optymalną temperaturę 170°C dla uzyskania prostych włosów, nie niszcząc i nie przesuszając ich. 170°C to wystarczająca temperatura do zapewnienia równie skutecznych rezultatów, co prostowanie w temperaturze 230°C, dlatego prostownice RESPECTISSIM marki Rowenta umożliwiają uzyskanie pożądanych efektów przy jednoczesnej ochronie włosów. Każda z prostownic jest dostosowana do indywidualnych potrzeb kobiet, w zależności od tego, czy chcą codziennie prostować włosy, czy też potrzebują wielofunkcyjnego urządzenia, które umożliwi im także kręcenie loków.

  • Prostownica RESPECTISSIM Liss&Curl umożliwia nieskończenie wiele perfekcyjnych stylizacji – zarówno prostowanie, jak i kręcenie włosów na całej długości. Dzięki funkcji RESPECT i optymalnej temperaturze 170°C Twoje włosy pozostaną zdrowe i błyszczące.
  • Prostownica RESPECTISSIM 7/7 została stworzona z myślą o kobietach, które codziennie prostują włosy. Powłokę płyt wykonano ze stopu miedzi i krzemu, dzięki czemu ciepło zostaje równomiernie rozprowadzone, a codzienne stosowanie jest bezpieczne i nie niszczy włosów.
fot. Rowenta Respectissim 77
Rowenta Respectissim 77
Rowenta Respectissim Liss&Curl
Rowenta Respectissim Liss&Curl

Dbanie o włosy nie musi być już skomplikowane i czasochłonne. Dzięki marce Rowenta ochrona włosów jest prosta i skuteczna. Nie narażaj więcej niepotrzebnie swoich włosów i pozwól się oczarować najnowszej linii RESPECTISSIM.

*Badanie U&A 2013 – Francja, Rosja, Brazylia, Kanada