Ryż basmati przez znawców kulinarnych określany jest, jako najszlachetniejsza ryżowa odmiana. Niewątpliwy wpływ na ten tytuł ma jego perfekcyjny odcień bieli, smukła linia ziaren, a także unikatowy orzechowy aromat. W ofercie marki Britta znajdziemy wysokogatunkowy ryż basmati, który z łatwością pomoże nam stworzyć dania w iście orientalnym stylu.

Prosto z Himalajów

Ryż basmati uprawiany jest u podnóży Himalajów, gdzie panuje klimat łączący ze sobą mroźne powietrze oraz mocne promienie słoneczne. Następstwa takiej kombinacji sprawiają, iż jest to jedyny gatunek ryżu, charakteryzujący się delikatnym, orzechowym aromatem. Równie istotny jest również fakt, iż podczas gotowania jego ziarna pęcznieją jedynie wzdłuż, dzięki czemu stają się one długie, cienkie a przede wszystkim bardzo sypkie. Sięgając po wysokogatunkowy ryż basmati marki Britta otrzymujemy gwarancję, odkrycia wszystkich tych cech w samodzielnie przygotowanym daniu. Ryż Basmati marki Britta może stanowić pyszne uzupełnienie potraw zarówno w stylu orientalnym, jak i rodzimym. Co więcej, podając go w towarzystwie owoców morza, ryby lub piersi z kurczaka zadbamy nie tylko o nasze kubki smakowe, ale i zgrabną sylwetkę.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: Ryż Basmati marki Britta

Gramatura : 4 x 100 g

Cena detaliczna: od 3,99 zł