Navington_heritage

Bujanie dziecka jest bardzo ważne dla jego prawidłowego rozwoju i stanowi istotny element wychowania multisensorycznego, pozwalając dziecku w łagodny sposób zaadaptować się na świecie. Bujanie przypomina bowiem kołysanie, którego maluch doświadczał w łonie matki, a dodatkowo naturalnie pobudza układ przedsionkowy mózgu odpowiadający za prawidłową motorykę (sprawność ruchową) oraz zmysł równowagi i naukę chodzenia.

Aby odpowiedzieć na te naturalne potrzeby dziecka i wspomóc jego prawidłowy rozwój od pierwszych dni życia, przy wyborze wózka, warto zwracać uwagę, aby wózek posiadał miękkie zawieszenie, które pozwala na łagodne bujanie dziecka.

Wózki Navington z nowej serii Heritage opierają się na klasycznej konstrukcji, sprawdzonej i cenionej przez nasze mamy i babcie. Wózki klasyczne to termin odnoszący się nie tylko do ponadczasowego wyglądu, ale także do klasycznej konstrukcji wózka, która zapewnia kluczowe dla komfortu bujanie. Klasyki wyposażone są w wahaczowe zawieszenie, dzięki któremu kołysany maluszek czuje się bezpiecznie jak w brzuchu mamy i szybko się uspokaja.

Dodatkowo wózki z serii Navington Heritage posiadają wyjątkowo przestronną gondolę z innowacyjnym Systemem Ventibase® – regulowaną wentylacją w dnie gondoli, która pozwala na przepływ powietrza w gondoli i podnosi komfort dziecka.

Klasyka Navington Heritage to jednak nie tylko konstrukcja, ale także tapicerki, których krój, szycie i sposoby łączenia materiałów inspirowane były najlepszymi tradycjami męskiego krawiectwa i męskimi garniturami. A dzięki nucie retro nowa kolekcja świetnie wpisuje się w najpopularniejszy we współczesnym wzornictwie trend.

 

Więcej informacji: www.navington.com