NEC Display Solutions wprowadza do oferty całą gamę nowych modułów LED o małym odstępie pomiędzy pikselami. Nowe produkty LED LiFT (LED intelligent Front Technology) to owoc współpracy NEC z S[quadrat], producentem modułów LED i integratorem systemów multimedialnych. Zostaną one zaprezentowane podczas zbliżających się targów Integrated Systems Europe (ISE) 2016 w Amsterdamie.

Partnerstwo z S[quadrat] otwiera firmie NEC nowe możliwości rynkowe w zakresie instalacji ścian LED i daje większej liczbie klientów dostęp do szerokiej oferty rozwiązań NEC, włącznie z nową serią LED LiFT zbudowaną w oparciu o moduł w formacie 16:9 z unikalnym rozwiązaniem magnetycznym. Moduły są wymienne, co pozwala na rozbudowę minimalnym kosztem, a ponadto ułatwia serwisowanie ściany LED dzięki dostępowi od przodu. Dostępne są cztery rodzaje modułów, różniące się wielkością plamki: 1,5mm, 1,9mm, 2,3mm oraz 3,8mm.

NEC i S[quadrat] wspólnie stworzą kompletne rozwiązania LED o najwyższej jakości obrazu i wydajności, które sprostają potrzebom klientów. Te rozwiązania tworzone są na zamówienie i w chwili obecnej wpłynęło już wiele zleceń od prestiżowych klientów na instalacje LED, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

“Wraz z ogłoszeniem wprowadzenia gamy produktów LED LiFT NEC Display Solutions rozszerza swoją ofertę, którą może zaproponować w szerokim zakresie branż i zastosowań. Teraz możemy mieć pewność, że klienci w każdym sektorze otrzymają najbardziej zaawansowaną i wydajną technologię wyświetlania obrazu, która spełnia ich zawodowe wymagania.” – komentuje Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.

Obie firmy będą również badać dodatkowe możliwości zastosowań, co pozwoli otworzyć się na nowe sektory rynkowe, jednocześnie oferując najwyższą jakość rozwiązań LED, bazujących na jednym z najlepszych procesorów wideo na rynku oraz zaprojektowanych i w pełni przetestowanych w Niemczech pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej EMC. Partnerstwo zakłada również bliską współpracę przy rozwoju produktu, tak by zapewnić wydajną technologię wyświetlania obrazu dla klientów z branży korporacyjnej, transportowej, handlowej, kinowej, rozrywkowej i muzealnej.

„Partnerstwo to jest dowodem zaufania, jakim NEC darzy S[quadrat], jego najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wyświetlaczy LED, globalne usługi kompleksowe oraz własne zakłady produkcyjne w Niemczech i Chinach. Wysoce profesjonalna współpraca obejmuje wspólne działania na obszarze EMEA i w USA. – mówi Andreas Brockschmidt, Sales and Marketing Director w S[quadrat].

Rozwiązania LED zostały zaprezentowane wspólnie już podczas targów ISE 2015, Infocomm 2015 na Florydzie, na NEC Showcase (w Niemczech, Wielkeij Brytanii, USA, Skandynawii i Włoszech), a także podczas takich imprez, jak Gitex w Dubaju czy CineEurope w Barcelonie, co sprawia, że partnerstwo jest obecnie mocno ugruntowane. Na targach ISE 2016 NEC Display Solutions zaprezentuje nowe rozwiązania, włącznie z modułami 1,5mm i 1,9mm – najnowszymi produktami LED z unikalnym zestawem funkcji, zapewniającym eleganckie, modułowe i przyszłościowe rozwiązanie z wygodnym dostępem serwisowym zarówno od frontu, jak i od tyłu ściany.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź NEC na stoisku ISE 4-R24 w Amsterdamie.
Dołącz do ans na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z aktualnościami NEC Display Solutions na obszarze EMEA. Będziemy tweetować na żywo w trakcie ISE. Aby być na bieżąco z wydarzeniami z targów, obserwuj hashtag #ISE2016

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.pl