Kolejna nowa placówka sieci Mila powstanie dla mieszkańców Lubasza, a swoje otwarcie świętować będzie już w najbliższą sobotę 7 marca br. Od początku roku powstało aż 9 nowych supermarketów Mila z planowanych 30 w 2015 roku. Obecnie spółka posiada 176 sklepów na terenie całego kraju i tym samym będzie kontynuować dynamiczny rozwój sieci otwierając kolejne nowe supermarkety Mila.

Sklep Mila w Lubaszu, przy ulicy Bolesława Chrobrego, to największy sklep, znajdujący się w samym sercu miasta, przy drodze krajowej 178. Budowa tego obiektu, rozpoczęła się w październiku 2014 r., a zakończyła się w styczniu br. Całkowita powierzchnia supermarketu wynosi 700 m2, natomiast powierzchnia sprzedażowa to ok. 520 m2. Na terenie placówki został zaplanowany również duży parking samochodowy, na 29 miejsc postojowych dla klientów. Spółka market-Detal zmodernizowało targowisko przez, które znajduje się obok sklepu. Zatrudnienie w tej lokalizacji znalazły 24 osoby. Dodatkowo, przy porozumieniu z Urzędem Gminy, spółka market-Detal współfinansowała remont terenu przy straży pożarnej w miejscowości Lubasz.

Już w najbliższą sobotę 7 marca, na otwarciu supermarketu Mila w Lubaszu na klientów będzie czekało mnóstwo ciekawych atrakcji oraz wyjątkowa oferta promocyjna. Wszyscy konsumenci będą mogli skosztować owoców, wędlin, serów oraz soków serwowanych w trakcie degustacji. Klienci będą mogli również wziąć udział w konkursach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w trakcie ubiegłotygodniowego otwarcia supermarketów Mila w Piszu, Biłgoraju oraz Sierakowie. Każda lokalizacja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a przypieczętowane zostało to licznym przybyciem klientów na uroczyste otwarcie.

Spółka market-Detal posiada obecnie 176 sklepów i zatrudnia blisko 5 800 osób oraz planuje dynamiczny rozwój w najbliższych latach. Rocznie powstawać będzie ponad 30 sklepów.

Więcej informacji na temat zbliżającego się otwarcia klienci znajdą na stronie internetowej www.mila.pl, profilu sieci na Facebook’u, na billboardach, poprzez reklamę mobilną oraz w gazetkach kolportowanych na terenie Lubasza.