Firma Bakotech Sp. z o.o, wyłączny dystrybutor rozwiązań marki TitanHQ w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, informuje o nowej promocji na koniec roku. Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników konkurencyjnych rozwiązań antyspamowych oraz tych służących do web filteringu. W ramach promocji wszyscy, którzy zdecydują się na migrację i zakup rozwiązań TitanHQ otrzymają dodatkowy rabat (- 25% od ceny SRP). Promocja dotyczy obu rozwiązań marki TitanHQ, dostępnych w ofercie dystrybutora – systemu antyspamowego SpamTitan oraz bramy sieciowej WebTitan.

Wszyscy użytkownicy konkurencyjnych rozwiązań typu mail security oraz dedykowanych do web filteringu (Barracuda, MailFoundry, McAfee, Websense i innych), którzy zdecydują się na migrację i zakup rozwiązań TitanHQ, otrzymają dodatkowy rabat w wysokości 25% od ceny SRP. Zakupu należy dokonać do dnia 31 grudnia 2015 włącznie. Warunkiem uzyskania rabatu jest przedstawienie dowodu używania rozwiązania konkurencyjnego, np. w postaci zrzutu ekranu.

Więcej o rozwiązaniach:
Oprogramowanie SpamTitan dedykowane jest ochronie poczty elektronicznej: identyfikuje i blokuje niechciane wiadomości, które mogą być nośnikiem zagrożeń typu „phishing”, pocztę pochodzącą z Sieci Botnet, spam bazujący na grafikach, a także dostęp do szkodliwych adresów www.

WebTitan to nowoczesne oprogramowanie z polskojęzyczną konsolą, służące do web filteringu, czyli filtracji stron internetowych, treści dostępnych online oraz kontroli dostępu do Internetu, pozwalające na zapobieganie zagrożeniom generowanym przez phishing, malware, czy też strony z niebezpieczną zawartością i/lub niepożądaną treścią.

Szczegółowe informacje odnośnie promocji wraz z regulaminem znajdują się na stronie dystrybutora.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami Bakotech i TitanHQ.
Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl