Grupa Continental, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, poinformowała o uruchomieniu nowej strony internetowej słowackiej marki Matador, dedykowanej oponom do pojazdów ciężarowych. Start strony zbiega się w czasie z wprowadzeniem na rynek debiutanckiej serii ogumienia Matador: F HR 4 na oś kierowaną i D HR 4 na oś napędową.

 

Nowa strona internetowa jest pierwszym oficjalnym polskojęzycznym serwisem marki Matador od czasu jej przejęcia przez Continental w 2007 roku. Strona została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe, szybkie i intuicyjne dotarcie do niezbędnych informacji na temat produktów marki Matador. Ponadto, witryna jest w pełni dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Wygląd i układ treści jest dopasowywany do ekranu urządzenia, z którego w danej chwili korzysta użytkownik, co gwarantuje czytelną prezentację zawartości serwisu zarównano ekranie komputera, jak i tableta czy smartfona. Witryna została podzielona na trzy sekcje, które prezentują:

 

  • szczegółową charakterystykę nowej linii ogumienia F HR 4 i D HR 4,
  • pełną gamę opon ciężarowych Matador,
  • materiały do pobrania, w tym katalog z danymi technicznymi produktów oraz najnowszy komunikat prasowy.

 

,,Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowa strona stała się użytecznym narzędziem dla wszystkich, którzy za pośrednictwem internetu poszukują informacji na temat produktów marki Matador oraz właściwego doboru opon do pojazdów w swoich flotach. Mam pewność, że przejrzysta, intuicyjna oraz łatwa w obsłudze nawigacja ułatwią dotarcie do poszukiwanych informacji, a strona zostanie dobrze zapamiętana przez obecnych i przyszłych klientów.” – powiedział Marcin Cywiński, Marketing and PR Manager w dziale opon użytkowych z Continental Opony Polska.

 

Strona internetowa Matador dedykowana ogumieniu do pojazdów ciężarowych dostępna jest w 9 wersjach językowych, w tym w polskiej.

 

Strona internetowa dostępna jest pod tym adresem.